.

.

Глосен Заклучување Медицина Кабинетот Ѕид Монтирани И Преносни Контејнер За Складирање Голем Капацитет Зелена 15.62 х 6.5 х 15.43 Инчи

Глосен Заклучување Медицина Кабинетот Ѕид Монтирани И Преносни Контејнер За Складирање Голем Капацитет Зелена 15.62 х 6.5 х

DEN 2.00

Износ
Залиха

€6 индивидуални прилагодливи прегради за лесна класификација и голем капацитет за складирање. ●Светло зелена алуминиумска рамка, издржлив акрилен материјал, убав и едноставен дизајн. ●Безбедносна брава, кутија за прва помош со брава, ефективна заштита на лекови допрени или погрешно јадење од деца. ●Дизајн на рачка, лесен за носење, фаќање удобен, убав и убав изглед. ● Функција монтирана на ѕид за заштеда на просторот. Пренослива рачка за патување на отворено. Магнетните агли ја прават вашата кутија цврсто затворена. Рамката од алуминиумска легура е издржлива за долго време користење. Може да ви помогне да заштедите простор кога ќе го монтирате на ѕид. Малата рачка за лесно отворање на кутијата кога има потреба. 5 прилагодливи индивидуални прегради за различни предмети добро организирани. Можете јасно и лесно да го видите и донесете она што го чувате во кутијата преку акрилната врата.​​​. Со безбедносна брава за клучеви за деца, пренослива рачка и 6 индивидуални прегради. Големина на производот : Околу 15,62 х 6,5 х 15,43 Инчи, Голема Големина. Материјал : Мдф + Рамка Од Алуминиумска Легура + Акрилик. Употреба : За Складирање На Лекови, Лекови, Пилули, Мали Козметички Или Други Personal Работи итн. Точка Бр. : R8029. Материјал : Мдф + Рамка Од Алуминиумска Легура + Акрилик. Големина : Околу 15,62 х 6,5 х 15,43 Инчи. Нето Тежина : околу 5,91 ФУНТИ. Достапна Боја : Темно Зелена. Пакет : Секоја Кутија За Лекови Спакувана со 2 Клучеви во Една Кафеава Кутија. Употреба : За Складирање На Лекови, Лекови, Пилули, Мали Козметички Или Други Personal Работи итн. Добрата вест е тука, со новата алуминиумска кутија за складирање/кутија за прва помош со брава за клучеви и рачка за носење, можете да го постигнете сето ова во движење. Карактеристики : . Висок квалитет и 100% сосема нов ѕид за складирање и десктоп кабинет. Изработени од алуминиумска легура со врвен квалитет и МДФ, анти- ' рѓа, отпорна на влага ,отпорна на корозија,издржлива и цврста. Функционален дизајн, соодветна големина е идеален за кујни, бањи, спални соби и канцеларии. Карактеристики 1 кабинет со полица за организирање, 6 решетки можат слободно да се прилагодат за да ја исполнат класификацијата на складираната медицина. Практичен и удобен дизајн, доаѓа со доволно простор за складирање за да собере повеќе. Стилски и шик дизајн, добро компатибилен со секој декор на вашата соба. Опсег на апликација : Куќа,канцеларија,центар за здрава услуга во заедницата, монтирање возила,фабрика, училишна медицинска клиника и така натаму.

Карактеристики

Производи во категоријата