.

.

Надворешен звучник со Bluetooth со атмосфера на пламен, LED звучник за светло на факел, синхронизирајте до 100 звучници, 10W стерео звук, украси за внатрешни работи за забави

Надворешен звучник со Bluetooth со атмосфера на пламен, LED звучник за светло на факел, синхронизирајте до 100 звучници, 10W

DEN 1439.84

Износ
Залиха

Надградена верзија за синхронизација до 100 звучници : вграден возач од 10 W, со резонатор на сабвуфер, нашите звучници за светло на пламен можат да донесат 360 ° опкружувачко и вистинско искуство со звук без оглед на тоа што поврзувате повеќе звучници. Безжична контрола од 66 метри и IP65 водоотпорен и изолиран од прав. Сите 120 LED диоди трепкаат заедно со топли жолти светла, формирајќи зачудувачки пламен, имитирајте екстремно реален и природен пламен за танцување, во комбинација со одлична аудио функција, за да создадете романтична атмосфера за вас. Безжична контрола од 66 метри и IP65 водоотпорен и изолиран од прав. Кул електрични гаџети за спална соба и дневна соба, дома, како и, затоплување на куќите, собирање, пикник, скара, свадба, патувања на отворено итн. Обезбедете совршена атмосфера на пожар за вашиот двор, градина, забава, скара и кампување. Издржлив 23-инчен пол за употреба на отворено. Сите 120 LED диоди трепкаат заедно со топли жолти светла, формирајќи зачудувачки пламен, имитирајте екстремно реален и природен пламен за танцување, во комбинација со одлична аудио функција, за да создадете романтична атмосфера за вас. Надградена верзија за синхронизација до 100 звучници : вграден возач од 10 W, со резонатор на сабвуфер, нашите звучници за светло на пламен можат да донесат 360 ° опкружувачко и вистинско искуство со звук без оглед на тоа што поврзувате повеќе звучници. 2 режими на LED светла : Постојани режими на светлина на светлина и трепкачки пламен. Ние сме толку сигурни дека ќе се за inубите во звучникот на отворено пламен. Можете да го користите како мал звучник, како отворено факел, или опција како декор на пејзажот за да се обеси во куќата, да висат гранка на дрво, во задниот двор, покрај базенот. Подарокот за себе, loversубовниците, семејството, пријателите, соучениците, колегите. Подарокот за себе, loversубовниците, семејството, пријателите, соучениците, колегите. Издржлив 23-инчен пол за употреба на отворено. Виу од живописен дизајн на пламен : Овој мал звучник има 120 LED диоди, што покажува повеќе реална светлина на пламен. 2 режими на LED светла : Постојани режими на светлина на светлина и трепкачки пламен. Можете да го користите како мал звучник, како отворено факел, или опција како декор на пејзажот за да се обеси во куќата, да висат гранка на дрво, во задниот двор, покрај базенот.0 за растојание од безжична врска од 50-80ft, спакувано со лесни влогови/столбови/висина кука за повеќе наврати. 4 Во 1 Амбиентар звучник со одлични перформанси : Преносен звучник на табелата + LED светло на факелот + датира атмосфера ламба + wallидна ламба за пламен.

Карактеристики

Производи во категоријата