.

.

К-Т Индустрии 0-3707 3/8 Драјв х 3/8 Хексадецимален Битен Штекер

К-Т Индустрии 0-3707 3/8 Драјв х 3/8 Хексадецимален Битен Штекер

DEN 104.64

Износ
Залиха

3/8-инчен диск. Обезбедува дополнителен вртежен момент со Стврднати битови. 3/8-инчен. 3/8-инчен погон x 3/8-инчен хексадецимален битен штекер. Вашиот единствен извор за исклучителен квалитет и услуга. Во К-Т Индустрии ние се стремиме да ги направиме работите едноставни и лесни за нашите клиенти. Ние сме посветени на испорака на висококвалитетни производи по конкурентни трошоци. Ние се стремиме кон заеднички раст на продажбата и двонасочна комуникација со нашите клиенти. Услугата секогаш е на прво место. Доживотна гаранција-алатки : сетови за приклучоци, приклучоци и додатоци, прилагодливи клучеви и комбинирани клучеви. 90 ден гаранција-алатки : хексадецимални битни приклучоци, шрафцигери и совети за шрафцигер, двигатели на удар, клешти, клучеви за вртежен момент, чекани, алатки за навој и сечење, алатки за стегање, клучеви за цевки, извлекувачи на опрема, извлекувачи на порта и држачи за клипови. К-Т Индустриите ќе ја поправат или заменат, без наплата, секоја к-т алатка која може да не функционира правилно во гарантниот период поради неисправна изработка или материјал. Оваа гаранција не се однесува на дефекти кои се должат, директно или индиректно, на злоупотреба, злоупотреба, небрежност или несреќи, поправки или измени надвор од нашите објекти или недостаток на одржување.

Карактеристики

Производи во категоријата