.

.

Animalивотински панда Акварел Пенкало за држач за молив Организатор за складирање шминка за четка чаша уметност за биро канцеларија дома бела

Animalивотински панда Акварел Пенкало за држач за молив Организатор за складирање шминка за четка чаша уметност за биро канцеларија

DEN 263.84

Износ
Залиха

стр. Увезен. Димензии на организаторот на работните материјали : 2 x 3,5 x 7,7 инчи. Има вкупно 5 прегради. Бојата е проucирна бела боја. Вертикално поставување : Можете лесно да организирате пенкала, моливи или други предмети за канцеларија или домаќинства, да ја минимизирате употребата на просторот и да го задржите она што ви треба близу за да го подобрате планот и да го искористите вашиот простор за десктоп. Висок квалитет : Организаторот на работната површина е изработен од висококвалитетен ПП пластичен материјал. Нека поседува трајна и цврста карактеристика, може да трае долго време. И еколошки, нетоксичен и без мирис, нека можете да го користите безбедно. Широко користено : Ова складирање на организаторот на бирото не е совршено само за складирање на вашата десктоп канцелариски материјал, како што се пенкало, молив, маркер, клип за хартија, белешка, владетел, бришач, ножици, отвори за букви и многу други додатоци за биро, туку и одлично за складирање на вашата шминка Четки, лакови за нокти, кармини и други мали лични предмети, можете да ги користите за да организирате други дневни потреби. Потсетник : Ефектот на прикажување на сликата на организаторот на работната површина е само за референца, а конечниот ефект е предмет на вистинскиот производ! Поради објективни фактори, како што се производство на серии, машини и опрема, тешко е да се избегнат или ќе има грешки како што се мала разлика во бојата, позицијата и големината. Ако горенаведените проблеми се нормални, тие нема да бидат вклучени во обемот на обработка на продажбата. Организатор за пенкало за складирање на молив маркери држач за десктоп чаша уметнички материјали за канцеларија домашна соба - проucирна бела боја.

Карактеристики

Производи во категоријата