.

.

Лизгачи со перници со унисекс се лизгаат за жени и мажи, Ева удобност супер меко брзо сушење гума туш облак слајдови, лесна маса масажа летни сандали за возрасни пар

Лизгачи со перници со унисекс се лизгаат за жени и мажи, Ева удобност супер меко брзо сушење гума туш облак слајдови, лесна

DEN 431.84

Износ
Залиха

Етилен винил ацетат ѓон. Мерки за пета приближно 1,4 ". 【Премиум материјал】 : Ултра лесните чевли за туширање се изработени од високо-одделен материјал ЕВА. Единствениот е дебел 1,4 инчи и може ефикасно да ги апсорбира предните и задните шокови. Нашите слајдови на меурчиња обезбедуваат целодневен удобност и Долготрајната поддршка на глуждот и се ергономски дизајнирани за крајна удобност и олеснување на болката. 【Единствен дизајн и богати бои】 : Овие гумени слајдови се погодни за секого, без оглед на полот и возраста, со тежина само 0,3 фунти и многу светлина на нозете. Оваа слајд со спа-перници има заштита од анти-колиња и голем заоблен отвор, кој не само што носи утеха на нозете, туку е и многу модерна и иновативна во стил и боја, што може да ги задоволи вашите дневни потреби за носење, а уникатниот стил ви овозможува за да остане во чекор со трендот. 【Брзо сушење и нелизгање】 : Овие слајдови од пена можат да се користат во влажни средини како што се бањи, дождовница, базени и површината на чевлите може брзо да се исуши. Дното на влечките Усвојува голем дизајн против лизгање на голем бран, кој може ефикасно да спречи лизгање. Ве тера да се чувствувате лесно во секое опкружување!. 【Лесно за чистење】 : Дизајнот на една парта површина и отворено пети го прават овој облак влечки да се исуши брзо без да се исцеди по туширањето. Лесниот и издржлив материјал EVA флексибилно се флексибилно и е многу лесен за чистење. Папучи од перници се светло обоени, затоа не грижете се да се извалкате. Можете да ги исчистите со тоа што нежно ги бришете со хартиена крпа или партал. 【Политика за услуги】 : Препорачуваме да ги повикате нашите слики при изборот на големина, која содржи детални упатства за големина! Ако не ви се допаѓа производот, ве молиме контактирајте со нас и ветуваме безусловна наплата. 【Политика за услуги】 : препорачуваме да ги повикате нашите слики при изборот на големина, во која се содржани детални упатства за големина! Ако не ви се допаѓа производот, ве молиме контактирајте не и ветуваме безусловна наплата. Стилскиот дизајн на сандали за мажи и жени е надополнет со удобноста на единствениот платформа од 1,4 ", овозможувајќи ви да останете на тренд и да го воздигнете нивниот изглед на разигран начин. Тој е повеќе поддржувачки од редовните влечки и е вашата омилена платформа Сандал!. Слајдовите на облак се погодни за мажите и жените да носат во пролет, лето, есен и зима. Овие прекрасни папучи се исто така одличен подарок за пријатели, сопрузи, сопруги, мајки, ќерки и најблиски. 1 П : Дали ќе се лизне во Тушичка за туширање? Папучи чисти! Особено овој материјал. 3 П : Дали големината е точна? Имате добра поддршка за лак ?. 4 А : Папучи се малку потонати, а инженерскиот дизајн на шупливиот кревет за нозе може ефикасно да го поддржува стапалото. Можете да ги носите овие цел ден без проблем. 5 П : Дали е ова единствено доволно меко и удобно?. 5 А : Оваа влечка користи ѓон дебел околу 1,4 инчи, што е двојно поефикасно како нормалниот ѓон, давајќи им на нозете крајна удобност и олеснување на болката.

Карактеристики

Производи во категоријата