.

.

Азееда Голем Божиќ венец &засилувач; Лента Платно Организатор/Чанта За Складирање

Азееда Голем Божиќ венец &засилувач; Лента Платно Организатор/Чанта За Складирање

DEN 1.67

Износ
Залиха

Димензии : 22см х 22см х 16см. 100% четкано памучно платно. Голема торба за складирање за секоја просторија. Капацитет Од 8 Литри. Карактеристики уникатен дизајн; одлично за организирање фиоки и општо складирање. Дали ви се допаѓа се што е уредно и на свое место? Па, она што ви треба за тоа се нашите висококвалитетни организатори на платно. Погоден за употреба во фиоки, бањи, низ домот и канцеларијата, тие ќе ви помогнат да го одржите вашиот накит и други ситници убаво организирани. Печатени од едната страна со уникатен дизајн, овие организатори на платно не се само практични, тие се и стилски - и бидејќи се направени од 100% памучно платно, тие се дефинитивно еколошки избор. Големина : Ширина : 16см висина : 22см (макс)Должина : 22см капацитет : 8 литри Ве Молиме Запомнете : треба да го превртите горниот дел надолу за да изгледа поубаво и да ја добиете вистинската висина што ви е потребна.

Карактеристики

Производи во категоријата