.

.

Асп Врска Кутии За Складирање На Батерии, Меѓусебно Поврзување, ЦР123А, 4-Пакет

Асп Врска Кутии За Складирање На Батерии, Меѓусебно Поврзување, ЦР123А, 4-Пакет

DEN 644.80

Износ
Залиха

Секоја Врска Случај има 2 батерии. Испреплетениот дизајн организира повеќе пара батерии. Ги штити батериите и ги одржува лесно достапни. Ги штити батериите и ги одржува лесно достапни. Врвот е поле заменливо. Меѓусебно поврзување, заштитни продавници за куќишта и безбедно транспортира две БАТЕРИИ CR123 A (исто така достапни за батерии AA и aaa). Лизгајте ги куќиштата заедно за да одржувате повеќе пара батерии, со иста или различна големина, организирани и лесно достапни. Првично дизајниран за службениците за спроведување на законот да складираат резервни батерии за нивните батериски ламби, но подеднакво совршен за патување, кампување, дома или автомобил. Продадени во пакувања од 4, батериите не се вклучени.

Карактеристики

Производи во категоријата