.

.

Duolctrams Сопирачка Опашка Светлина Задна Светилка Собранието Право Патнички Страна Компатибилен за 2014-2019 Chevy Silverado 1500 2500HD 3500HD GMC СИЕРА 3500 HD Заменува GM2801261 GM2801293

Duolctrams Сопирачка Опашка Светлина Задна Светилка Собранието Право Патнички Страна Компатибилен за 2014-2019 Chevy Silverado

DEN 1270.40

Износ
Залиха

?€ТОЧНО OE FIT quer Внимание Flur® Quré Qur Ако годината на возилото е помеѓу 2014-2015 година, мора да го користите ременот за ожичување 2014-2015 година што доаѓа во пакетот, како што е прикажано на дијаграмот.Домувањето може да биде компатибилно со моделот 2014-2019 година. Собранието На Опашката На Дуолктрамс Е компатибилно со 2014-2018 Чеви Силверадо 1500 2019 Чеви Силверадо 1500 ЛД 2015-2019 Чеви Силверадо 2500ХД 3500ХД,Гмц Сиера 2500ХД 3500ХД.Ве молиме потврдете ја годината и моделот на вашето возило пред купувањето. ?①ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Доаѓа со 1 еез опашка светлина (Десната Страна На Патникот) и две жици за 2014-2015,2016-2019.Ќе донесе сосема нов изглед на вашето возило или да ги замени оштетените или истрошените задни светилки. Светилките со висок интензитет обезбедуваат исклучително осветлување за да се зголеми безбедноста при возењето. Заменува Ое Број : ГМ2800261 ГМ2800293. ?●Лесен За Инсталирање●Приклучете И Репродуцирајте. Директна замена на оригиналните делови. Нема потреба од спојување. Повеќе помош за опремување се достапни на барање. За функционалноста се препорачува професионална инсталација.Ве молиме запомнете : 2014-2015 модели мора да го користите ременот за жици 2014-2015 што доаѓа во пакетот, како што е прикажано на дијаграмот. ?●Подобрете ја безбедноста при возење ● Изработен од висококвалитетно куќиште од поликарбонат, ги прави задните светла издржливи; јасната и црвена леќа обезбедуваат светло-црвена боја, а страничниот безбедносен рефлектор, ги прави опашките лесно видливи кога видливоста е мала поради дожд, магла или темнина, направете го вашето секојдневно возење побезбедно. ?●ОДЛИЧНА ПОДДРШКА ПО ПРОДАЖБАТА quolctrams собранието на опашката е внимателно спакувано со картон со соодветна големина и амортизирање на пена за да се осигура дека ќе ви биде доставено во совршена состојба. Ние нудиме одлична поддршка по продажбата, и ако имате какви било прашања или грижи за производот, ве молиме контактирајте не и ние ќе одговориме во рок од 24 часа.

Карактеристики

Производи во категоријата