.

.

Завртки 100 парчиња M3 рамна глава алуминиумски завртки цврсти алуминиумски завртки - завртки -

Завртки 100 парчиња M3 рамна глава алуминиумски завртки цврсти алуминиумски завртки - завртки -

DEN 1.33

Износ
Залиха

Големина : М3, должина : 16мм. Тип на завртка : Поставете завртки. Стил на возење : Ништо. Материјал : Алуминиум. Пакет : 100-199 п.п. Големина : М3, должина : 16мм. Тип на завртка : Поставете завртки. Стил на возење : Ништо. Материјал : Алуминиум. Пакет : 100-199 п.п. 100 парчиња M3 рамна глава алуминиум за занишка цврста алуминиумски завртки за завртки Специфичности : Тип на завртка : Поставете го завртката Стил : Нематеријал : Алуминиумпак : 100-199 PCSHEAD Стил : Flatis Прилагодено : Дајдиј ги испорачува : метална обработка на модел број : м3.

Карактеристики

Производи во категоријата