.

.

Компатибилен со скелетот и цветната лепенка везена апликација железо на шиење на амблем за спорт на отворено 2 компјутери

Компатибилен со скелетот и цветната лепенка везена апликација железо на шиење на амблем за спорт на отворено 2 компјутери

DEN 159.84

Износ
Залиха

Големина : 2,4 инчи широк до 2,8 инчи висок /(6.2x7cm). Одлично за ранци и опрема. Печ е 100% извезена-убава висококвалитетна лепенка со одлични бои. Лесно миење на машината без грижа. Лесно за нанесување : Лесно железо за 15 секунди или шијте. Безбедно и нетоксично. Перење и издржливост. Одличен подарок : ќе изгледа прекрасно на вашиот ранец, торби, јакна или други парчиња облека. Пакет : 2 компјутери. Големина : 2,4 инчи широк до 2,8 инчи висок /(6.2x7cm). Одлично за ранци и опрема. Печ е 100% извезена-убава висококвалитетна лепенка со одлични бои. Лесно миење на машината без грижа. Лесно за нанесување : Лесно железо за 15 секунди или шијте. Безбедно и нетоксично. Перење и издржливост. Одличен подарок : ќе изгледа прекрасно на вашиот ранец, торби, јакна или други парчиња облека. Пакет : 2 компјутери. Совршен за фармерки, јакни, елеци, капи, ранци и многу повеќе.

Карактеристики

Производи во категоријата