.

.

Окомстер Велигден Зајаче Компактен Огледало Рефус Мини Картичка Огледало, Пролет Цветни Венец Рустикален Чај Дрво Мали Компактен Огледало За Чанта, Правоаголни Р?

Окомстер Велигден Зајаче Компактен Огледало Рефус Мини Картичка Огледало, Пролет Цветни Венец Рустикален Чај Дрво Мали Компактен

DEN 1.33

Износ
Залиха

Нашиот компактен огледален материјал е всушност нерѓосувачки челик, кој е цврст и издржлив за да докаже кршење и кршење.●Тенок Дизајн : 2 х 3,3 инчи. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. ●Мултифункционално Огледало За Патување : можете да ги понесете овие рачни огледала со вас каде и да одите. Совршен за секојдневно, работа, излегување, патување, кампување и други прилики.Материјал : нерѓосувачки челикдимензии : 2 х 3,3 инчи карактеристикаоваа елегантно џебно огледало за жени има компактен формат со големина на кредитна картичка, така што преносливото огледало совршено се вклопува во вашиот паричник. За разлика од другите гломазни и тешко носечки огледала за суета, нашето компактно огледало е со големина на кредитна картичка, е лесно и зафаќа малку простор и се вклопува во вашиот џеб, чанта за лесна преносливост.Travel огледало со огледало како огледало за суета за дневни излегувања, ова џебно огледало е погодно и за патување и кампување.Компактната завршница на огледалото на чантата е сјајна и елегантна метална завршница.So, можете да ставите компактно огледало за патување во вашиот џеб, чанта или торба без да се грижите дали ќе се смачка или scratched.

Карактеристики

Производи во категоријата