.

.

Пакет на ленти за ленти за десктоп NtonPower, 3 продажни места 3 USB црвена преносна лента за напојување со 5 метри кабел и 6 продажни места 4 USB со кабел за продолжување со до

Пакет на ленти за ленти за десктоп NtonPower, 3 продажни места 3 USB црвена преносна лента за напојување со 5 метри кабел и

DEN 639.84

Износ
Залиха

Ве молиме, не приклучувајте многу уреди за одземање на електрична енергија, како што се фен за коса или железо од пареа. Заштитете го вашиот дом и патувајте со USB -лента за патувања. 45 ° Angled Plug не го блокира долниот сад. Никогаш не мора да се грижите дека можеби немате места за вашите уреди. Дизајнот на приклучоци со низок профил од 45 степени не го блокира долниот сад на вашиот двојно wallиден излез. 【Дополнителен кабел за продолжување со рамен приклучок】 Овој рамен продолжен кабел за приклучок 15 стапки ви дава флексибилност да достигнете далечни места и местата што се достапни до достапни места. Совршено решение за кога приклучоците за напојување не се наоѓаат погодно во близина. Покрај тоа, моќната лента на стилскиот дизајн на крофни е прекрасен подарок за испраќање семејство, пријатели. 【Дополнителен кабел за продолжување со рамен приклучок】 Овој рамен продолжен кабел за приклучок 15 стапки ви дава флексибилност да достигнете далечни места и местата што се достапни до достапни места. Лентите за напојување во кревет со USB би ги наплатиле вашиот мобилен телефон, i Phone, i Pad, таблет, поттикне, ламба без различни конвертори, зачувајте го вашиот простор и ја направите вашата работна површина организирана. Директно контактирајте нè во рамките на *18 месеци гаранција за замена или поврат поврзана со квалитетот. Појавата за напојување Nton Power со USB, исто така, поддржана од *300, 000 поврзано осигурување од одговорност на уредот. Листа за напојување без заштитено крстарење со засилување - За целосно во согласност со крстарење, поддржува широк спектар на напон (100-240 V), идеален за бродови за патувања и крстарење. Рамниот приклучок има низок профил лесно се вклопува во тесни простори како зад мебелот, полиците за книги, клупите.

Карактеристики

Производи во категоријата