.

.

Yiisu Business Bluetooth Слушалки стерео долга подготвеност за замена на батерии мини висина уво паметни безжични слушалки FA1

Yiisu Business Bluetooth Слушалки стерео долга подготвеност за замена на батерии мини висина уво паметни безжични слушалки FA1

DEN 1.00

Износ
Залиха

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Испратете го!. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Испратете го!. Апс. Увезени. Затворање на привремено. Бизнис Bluetooth слушалки стерео долги подготвени реми заменливи батерии мини висички уво паметно. Слушалките за ELESSDESCRIBE : CVC6.0 Интелигентно намалување на бучавата.Мулта-точка Поврзување Интелигентна O. E За две. Два батерии со високи перформанси се стандардни. Бесплатна врска во рок од 10 метри. Стандардна дуа. Батерии, континуирано траење на батеријата, континуирана моќност. Два батерии до 40 дена во подготвеност. ime, две батерии до 20 часа време на разговор. Импресивниот квалитет на звукот е заситен. : Црно, сребро, розово злато, злато. Вклучете : Bluetooth слушалки1x резервна копија на батеријата1x кабел за полнење. Апс. Увезени. Затворање на привремено. Бизнис Bluetooth слушалки стерео долги подготвени реми заменливи батерии мини висички уво паметно. Слушалките за ELESSDESCRIBE : CVC6.0 Интелигентно намалување на бучавата.Мулта-точка Поврзување Интелигентна O. E За две. Два батерии со високи перформанси се стандардни. Бесплатна врска во рок од 10 метри. Стандардна дуа. Батерии, континуирано траење на батеријата, континуирана моќност. Два батерии до 40 дена во подготвеност. ime, две батерии до 20 часа време на разговор. Импресивниот квалитет на звукот е заситен. : Црно, сребро, розово злато, злато. Вклучете : Bluetooth слушалки1x резервна копија на батеријата1x кабел за полнење. Бизнис Bluetooth слушалки стерео долги подготвеност за замена на батеријата мини висина уво паметни безжични слушалки FA1.

Карактеристики

Производи во категоријата