.

.

Руменило за мажи секси грабнувач - мек чист реален мастурбатор - 5 реда масирање на монистра за задоволство - отворено заврши за лесно чистење и загревање на допир - с

Руменило за мажи секси грабнувач - мек чист реален мастурбатор - 5 реда масирање на монистра за задоволство - отворено заврши

DEN 319.84

Износ
Залиха

Масажа на мониста - ред од 5 бисери за задоволство за да ви ја одземе шипката. Ultra мека X5 Plus Tech - Рачно изработена од X5 Plus. Ултра е меко и се чувствува подобро од реалистично и животно. Со затворени очи, тешко би било да се разликува x5 од човечкото тело. Силиконски, вода базирана и хибридна луб безбедна. Една големина најмногу се вклопува - отворено за да се смести пенисот со која било должина. Исто така, го прави едноставно и лесен за чистење. Максимално задоволство - ребрестиот отвор. Snug Fit. Дизајниран да ве млеко суво. Големина - должина од 5,5 инчи x 2,5 инчи ширина. Се протега за да ги собере сите пениси. Масажа на мониста - ред од 5 бисери за задоволство за да ви ја одземе шипката. Ultra мека X5 Plus Tech - Рачно изработена од X5 Plus. Ултра е меко и се чувствува подобро од реалистично и животно. Со затворени очи, тешко би било да се разликува x5 од човечкото тело. Силиконски, вода базирана и хибридна луб безбедна. Една големина најмногу се вклопува - отворено за да се смести пенисот со која било должина. Исто така, го прави едноставно и лесен за чистење. Максимално задоволство - ребрестиот отвор. Snug Fit. Дизајниран да ве млеко суво. Големина - должина од 5,5 инчи x 2,5 инчи ширина. Се протега за да ги собере сите пениси. Карактеристики : 1. Рачно изработено од X5 Plus. Ултра мека, реална и животна2. Ред од 5 монистра за задоволство ја масаже вашата вратило3. Snug, Soft & Ribbed за максимален Pleasure Product Број : BL-06420 Specifications : Ширина : 2,5 инчи должина : 5,5 инчи Тежина на производот : 6,5 унци фталат БЕСПЛАТНО : Да Материјал : TPEDESCRIPTION : Добијте поголем, подебел, потежок, потежок пакет за вашиот најинтензивен, најинтензивен напредок сесии. Рачно изработено од Ultra Soft X5 Plus TPE вашата вратило ќе биде обвиткано во облак од екстаза. Пет сензуални бисери за задоволство ја насочуваат внатрешноста на овој прицврстувач за вклопување на 5,5 "долг ракав со отворен отворен ракав, нудејќи неверојатни сензации на пенетрација кои се чувствуваат исто како вистинската работа. Искусете бран по бран на задоволство низ вас додека се лизга. Ергономски дизајниран, нема да има Солза, па играјте напорно. Освежете го со нашиот прав за обновување на играчките за руменило кога производот е чист и сув. Компатибилен со базирана на вода и силиконски и хибридни лубриканти.

Карактеристики

Производи во категоријата