.

.

ZSEDP керамичко вино сет Јапонски цреша цвета сакси сак вино чаша за шише за чаша поставена барвер за пијалоци дома

ZSEDP керамичко вино сет Јапонски цреша цвета сакси сак вино чаша за шише за чаша поставена барвер за пијалоци дома

DEN 5632.32

Износ
Залиха

Овој дизајн лесно може да се вклопи во кој било декор на домот. Забавете гости на вашиот следен настан со овој исклучителен сет, или поставете го на која било маса или countertop за да додадете софистициран стил во која било просторија. Совршен за јапонски бар или ресторан за суши!. Овој сет од 7 пакувања е изработен од керамика и е многу издржлив во елегантен традиционален јапонски дизајн. Елегантните својства на овој сет за подароци Sake го прават одличен подарок заради секоја или јапонска lубител на културата во вашиот живот. Овој дизајн лесно може да се вклопи во кој било декор на домот. Забавете гости на вашиот следен настан со овој исклучителен сет, или поставете го на која било маса или countertop за да додадете софистициран стил во која било просторија. Совршен за јапонски бар или ресторан за суши!. Овој сет од 7 пакувања е изработен од керамика и е многу издржлив во елегантен традиционален јапонски дизајн. Елегантните својства на овој сет за подароци Sake го прават одличен подарок заради секоја или јапонска lубител на културата во вашиот живот. Овој дизајн лесно може да се вклопи во кој било декор на домот. Наведете го гостите на вашиот следен настан со овој исклучителен сет, или да го постават на која било маса или countertop за да додадат софистициран стил во која било просторија. Поставениот пакет е изработен од керамика и е многу издржлив во елегантен традиционален јапонски дизајн. Елегантните својства на овој сет за подароци за доброто го прават одличен подарок за секоја или јапонска култура lубител во вашиот живот. Спецификација : Материјал : Керамички стил : Јапонски- Stylecraft : Handmade Package Вклучи : 1*добро поставено Имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и ќе ви дадеме задоволителен одговор.

Карактеристики

Material:
Ceramic
Style:
Japanese-style
Craft:
Handmade
Package Include:
1*sake set:
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer. :

Производи во категоријата