.

.

Qtopun 6 пакувања Пакувани четки за заби со покривка, 4 пакувања преносна четка за заби за виткање со четка за четки за заби

Qtopun 6 пакувања Пакувани четки за заби со покривка, 4 пакувања преносна четка за заби за виткање со четка за четки за заби

DEN 111.84

Износ
Залиха

Количина : Една набавка ќе добиете 6 парчиња преносни четки за заби за патувања, кои се со 4 стандардна големина и 2 мала големина, погодни за возрасни и деца. Материјал : Усвојувајте квалитетен PP материјал, четка за заби за виткање QTopun со случајот е удобно за употреба, а меките влакна можат да ги четкаат забите нежно и темелно, обезбедувајќи ви прекрасно искуство за четкање на забите. Новиот дизајн : Четиците за заби за патувања Qtopun се дизајнирани со кутија за складирање за да ја одржат четката чиста и заштедата на просторијата за време на патувањето. И 2 мали вентилирани мали дупки се дизајнирани на дното на случајот за складирање за вентилација. Заштеда на простор : За да заштедите простор и лесно носење за време на вашето патување, ги дизајниравме четките во 2 дел, едниот дел е четка, а другиот е кутија за складирање; Кога ни треба употреба е, ве молиме извадете ја четката од случајот и поврзете го делот за четката и делот за случајот, тогаш добивате четка за големина на норнал; Откако ќе завршите со употреба, можете да ги одделите и да ја ставите четката во случај. Широко примена : Нашата четка за заби за преклопување е лесна во тежина и лесна за носење, што е совршено за патување, пешачење, кампување, деловно патување, канцеларија, студентски дом и др. Количина : Една набавка ќе добиете 6 парчиња преносни четки за заби за патувања, кои се 4 Стандардна големина и 2 мала големина, погодна за возрасни и деца. Материјал : Усвојувајте квалитетен PP материјал, четка за заби за виткање QTopun со случајот е удобно за употреба, а меките влакна можат да ги четкаат забите нежно и темелно, обезбедувајќи ви прекрасно искуство за четкање на забите. Новиот дизајн : Четиците за заби за патувања Qtopun се дизајнирани со кутија за складирање за да ја одржат четката чиста и заштедата на просторијата за време на патувањето. И 2 мали вентилирани мали дупки се дизајнирани на дното на случајот за складирање за вентилација. Заштеда на простор : За да заштедите простор и лесно носење за време на вашето патување, ги дизајниравме четките во 2 дел, едниот дел е четка, а другиот е кутија за складирање; Кога ни треба употреба е, ве молиме извадете ја четката од случајот и поврзете го делот за четката и делот за случајот, тогаш добивате четка за големина на норнал; Откако ќе завршите со употреба, можете да ги одделите и да ја ставите четката во случај. Широко примена : Нашата четка за заби за преклопување е лесна во тежина и лесна за носење, што е совршено за патување, пешачење, кампување, деловно патување, канцеларија, студентски дом и сл.

Карактеристики

Производи во категоријата