.

.

Шише со стаклена вода Takeya Sure-Grip со капак од слама, Оникс 22 унца

Шише со стаклена вода Takeya Sure-Grip со капак од слама, Оникс 22 унца

DEN 1.67

Износ
Залиха

Иновативна обвивка за безбедна обвивка за сигурност. Без мирис, без дамки, не-неутрален боросиликатно стакло. Капакот од слама е искривен кога е преклопен. Лесно за чистење и пополнување на широк отвор. Безбедна машина за миење садови. Иновативна обвивка за безбедна обвивка за сигурност. Без мирис, без дамки, не-неутрален боросиликатно стакло. Капакот од слама е искривен кога е преклопен. Лесно за чистење и пополнување на широк отвор. Безбедна машина за миење садови. Чистотата ја исполнува функцијата во шише со стаклена вода Takeya 22oz. Ова елегантно шише е направено од термо-шок отпорен на боросиликатно стакло што ќе остане без мирис, без дамки и ќе ја одржи чистотата на течноста во шишето, така што само ја вкусите вашата ладна, јасна вода. Напредната технологија за безбедна школка со сигурност му дава на стаклото мек допир и ги задржува стаклените носачи содржани за безбедно чистење и лесно отстранување доколку се скршат. Преклопниот капак од слама со удобна јамка за прсти го олеснува носењето шише за да останете хидрирани во текот на целиот ден. Широката уста значи дека можете да ја пополните и да ја исчистите со леснотија. Отстранливиот силиконски браник обезбедува дополнителен слој на заштита и овозможува тивко поставено на бирото или до вашата душек за класа по јога.

Карактеристики

Производи во категоријата