.

.

Ресторани Conetek 10 -инчни еко -пријателски конуси за храна со црни прсти: Совршени за мезе - Конус безбеден за храна - За еднократна употреба и рециклирање - 100 -КТ -

Ресторани Conetek 10 -инчни еко -пријателски конуси за храна со црни прсти: Совршени за мезе - Конус безбеден за храна - За

DEN 1.00

Износ
Залиха

Изработени од висококвалитетна хартија : Изградени од хартија во тешка категорија, овие конуси за храна се доволно цврсти за да ја одржат својата форма кога се исполнети со вашите вкусни слатки или солени третмани. Поставена отпорна на маснотии : Опремена со обвивка отпорна на маснотии, овие конуси за закуски содржат топла и мрсна храна, како што се помфрит или пуканки, без да се затегнат. Послужете различни закуски!. Идеално за забави и специјални прилики : со елегантна црна завршница, овие хартиени конуси без напор го подобруваат изгледот на вашите вкусни третмани. Дајте ги вашите добрите на забави и скара!. Земете грицки во движење : Со дизајнот на раката, овие конуси на пуканки обезбедуваат удобен зафат и го олеснуваат да ја земате вашата скромна храна во движење. Воодушевувајте гости со вашите вкусни закуски!. 100 конуси по нарачка : Мерење на 9,5 инчи долга ширина од 4,5 инчи, овие конуси на FRY можат да се спарат со нашите конуси за да им служат на табели. Продадено во кутија со 100 броеви. Конус стои продадени одделно. Изработени од висококвалитетна хартија : Изградени од хартија во тешка категорија, овие конуси за храна се доволно цврсти за да ја одржат својата форма кога се исполнети со вашите вкусни слатки или солени третмани. Поставена отпорна на маснотии : Опремена со обвивка отпорна на маснотии, овие конуси за закуски содржат топла и мрсна храна, како што се помфрит или пуканки, без да се затегнат. Послужете различни закуски!. Идеално за забави и специјални прилики : со елегантна црна завршница, овие хартиени конуси без напор го подобруваат изгледот на вашите вкусни третмани. Дајте ги вашите добрите на забави и скара!. Земете грицки во движење : Со дизајнот на раката, овие конуси на пуканки обезбедуваат удобен зафат и го олеснуваат да ја земате вашата скромна храна во движење. Воодушевувајте гости со вашите вкусни закуски!. 100 конуси по нарачка : Мерење на 9,5 инчи долга ширина од 4,5 инчи, овие конуси на FRY можат да се спарат со нашите конуси за да им служат на табели. Продадено во кутија со 100 броеви. Конус стои продадени одделно. Нашите конуси со храна со црни конуси Тек додаваат едноставен, современ изглед на вашите закуски и храна за прсти. Одликувајќи се со софистицирана црна завршница, овие модерни конуси со храна за хартија прават јадење мезе и десерти незаборавно искуство. Конструирани од хартија во тешка категорија, овие елегантни држачи за конуси на пржени имаат огромна количина на сезонски помфрит или пржени хлебни. Овие конуси за закуски имаат обвивка отпорна на маснотии за да спречат соборност и мрсна измама. Користете ги овие конуси за хартија за храна за стилски да послужите сладок котел пченка од вашиот штанд за концесија, или убаво да прикажете серија од мини колачиња со чипови со чоколади од вашата пекарница. Овие конуси за рециклирање на храна обезбедуваат брз и процес на чистење без проблеми. Координирајте ги овие конуси за мезе со нашите конуси се за подобрување на вашите презентации. Мерење на 9,5 инчи во должина за 4,5 инчи во ширина, овие конуси за мезе се продаваат во кутија за броење на големо 100. Снимките на конусот се достапни и се продаваат одделно.

Карактеристики

Производи во категоријата