.

.

Одлични трудови! Тафи јаболка паѓа буква, 8,5 x 11, 80 листови

Одлични трудови! Тафи јаболка паѓа буква, 8,5 x 11, 80 листови

DEN 0.67

Износ
Залиха

80 брои. Големина на листот 8,5 "x 11". Компатибилен со повеќето печатачи со инк -џет и ласер. Пошта со употреба на #10 (три-стар) или плик A9 (полукратно). Тежина на хартија : 100 GSM. Одлични трудови! Мерење на буквата со мерење 8,5 "x 11" со зимски и тематски дизајн на одмор го прават идеален за испраќање покани, најави и лични пораки. Буквата има акценти на розова фолија. Додадете координативен плик #10 или плик A9 на вашето испраќање. Компатибилен со повеќето печатачи со инк -џет и ласер.

Карактеристики

Производи во категоријата