.

.

Кој сум јас? - Омилена игра за меморија - Златни конфети Тушеви за невести, тушеви за бебиња, свадби, годишнини за забави, пензија, пресвртници, секоја пригода

Кој сум јас? - Омилена игра за меморија - Златни конфети Тушеви за невести, тушеви за бебиња, свадби, годишнини за забави, пензија,

DEN 3.00

Износ
Залиха

✔ Не може да се направи и грациозно : За да го направиме нашиот споделување картички за меморија за игри кои се совршени за забави за пензионирање на венчавки за невестински туш, годишнини за роденденски пресвртници како цврсти, мазни, исклучителни и што е можно полесно да се напише, ние ги користиме само најквалитетните акции за картички Тоа е доволно издржливо за да ги издржи абењето и солза од вашите гости без да се грижите за губење на естетската привлечност. Guaananteated задоволство : Задоволството на клиентите е еден од нашите главни приоритети, затоа нашите дизајнери ги користат најдобрите можни стратегии додека ги подготвуваат нашите елегантни игри, но ако чувствувате непријатност од која било причина, слободно контактирајте со нас, да го решите вашиот проблем, нашата поддршка за клиенти секогаш ќе оди дополнителна милја. Guaananteated задоволство : Задоволството на клиентите е еден од нашите главни приоритети, затоа нашите дизајнери ги користат најдобрите можни стратегии додека ги подготвуваат нашите елегантни игри, но ако чувствувате непријатност од која било причина, слободно контактирајте со нас, да го решите вашиот проблем, нашата поддршка за клиенти секогаш ќе оди дополнителна милја. Ова ќе биде слатко и сентиментално искуство за сите присутни. Ова е сигурно да ги натера вашите гости да зборуваат и да се напиваат, наместо да се распрснуваат и да ги проверуваат нивните часовници. ✔ Пакет од 50 картички : Секоја картичка од нашата пакет од 50 игри „Погодете кој сум јас“ обезбедува многу простор за вашите гости да споделат некои забавни спомени. Со грациозен дизајн на златни точки, овој пакет за игри може да им угоди на сите, од вашите најдобри пријатели до членовите на вашето семејство. Ајде да доживееме некои од вашите омилени спомени! Играјте го кој сум јас? Игра за крајно задоволство и живо време. Гостите запишуваат меморија, тие споделуваат, тогаш некој ги чита гласно во чест и група за да види дали почесниот може да претпостави кој ги напишал. - Употреба на употреба : Со елегантна тема за злато точка, овие игри се доволно разноврсни за да се надополнат голем број специјални прилики, како што се тушеви за невести, забава за дипломирање, забава за диплома, свадба, забава за ангажман, забава за диплома, роденденска забава, забава за пензија или која било друга Соберете ја забавата. Гостите запишуваат меморија, тие споделуваат, тогаш некој ги чита гласно во чест и група за да види дали почесниот може да претпостави кој ги напишал.

Карактеристики

Производи во категоријата