.

.

Galpada 2 парчиња долги ракави џемпери со големина

Galpada 2 парчиња долги ракави џемпери со големина

DEN 434.72

Износ
Залиха

најлон и Чинлон. Погодно за поголемиот дел од спортот, трчањето, јогата, фитнесот и така натаму. Високата еластичност го прави вашето носење со поголем избор и проширување. Премиум и материјал ви овозможуваат удобен допир. Обликување на повеќе и шармантно тело. Несериозно дишење, хигроскопичност, дисипација на топлина на одлична. најлон и Чинлон. Погодно за поголемиот дел од спортот, трчањето, јогата, фитнесот и така натаму. Високата еластичност го прави вашето носење со поголем избор и проширување. Премиум и материјал ви овозможуваат удобен допир. Обликување на повеќе и шармантно тело. Несериозно дишење, хигроскопичност, дисипација на топлина на одлична. Список на пакети 2 X Sports Goods Опис -Премиум и материјал ви овозможуваат удобен допир. Тоа е јога што работи со долги ракави. Карактеристики - боја : бела. Можете да го носите кога вежбате и правите јога. Ова е произведено со врвен материјал за и удобно носење. - Големина S : 38cm (должина); 66 см (градите); 53см (должина на ракав). -Фроулирана дишење, хигроскопчност, дисипација на топлина на одлична. - Материјал : Најлон и Чинлон. -Сапирање на повеќе и шармантно тело. - Големина М : 40см (должина); 71 см (градите); 55 см (должина на ракав). -Ситливо за поголемиот дел од спортот, трчањето, јогата, танцот и така натаму. -Виг еластичноста го прави вашето носење со поголем избор и проширување. Внатрешен и спорт на отворено, танц, јога, трчање и така натаму. - Големина L : 42cm (должина); 76 см (градите); 57 см (должина на ракав). Неговиот уникатен дизајн и прекрасната боја ве прават попривлечни.

Карактеристики

Производи во категоријата