.

.

Ноќта на вештерките гаден крпа, 2 парчиња 197 x 79 црна/бела крпа за украси за Ноќта на вештерките Спакнато ткаенина за украси за украси за домашен двор домашен wallид про

Ноќта на вештерките гаден крпа, 2 парчиња 197 x 79 црна/бела крпа за украси за Ноќта на вештерките Спакнато ткаенина за украси

DEN 111.84

Износ
Залиха

Гаден украси за Ноќта на вештерките лабава мрежа Овозможува различни висечки гаден крпа сцени реалистична и застрашувачка атмосфера. Користете ја вашата фантазија и креативност за да создадете уникатна и гадна сцена за Ноќта на вештерките. Можете лесно да го направите во изгледот што го сакате, да го ставите на вашата куќа или внатрешен двор или да го користите како пончо за Ноќта на вештерките. Покрај тематската забава, можете да ја користите и како позадина на сцената за да ја тргнете атмосферата. Гаден газа е лесна за висина, сечење и солза. Гаден газа е лесна за висина, сечење и солза. Материјал за меки ткаенини : гаден крпа од Ноќта на вештерките направена од истегната крпа, подобар квалитет од претходниот производ. Информации за производи Боја : Црна+Бела големина : 197 "x 79" Пакувањето вклучува 1 × Ноќта на вештерките гаден крпа. Ставете го на салите за влезови, завеси за туширање, тавани, тремови, палуби, врвови на маса, прозорци, лажен жетва, порти за да поставите плашлив допир. Мека ткаенини материјал за Ноќта на вештерките гаден крпа направена од истегната крпа, подобар квалитет од претходниот производ. Доволно голема големина за вашите потреби за сечење на декорација на Ноќта на вештерките на многу начини. Можете лесно да го направите во изгледот што го сакате, да го ставите на вашата куќа или внатрешен двор или да го користите како пончо за Ноќта на вештерките. Користете ја вашата фантазија и креативност за да создадете уникатна и гадна сцена за Ноќта на вештерките. Можете лесно да го направите во изгледот што го сакате, да го ставите на вашата куќа или внатрешен двор или да го користите како пончо за Ноќта на вештерките. Покрај тематската забава, можете да ја користите и како позадина на сцената за да ја тргнете атмосферата. Креативно DIY : Можете да го исечете на должината што ја сакате или или да ја исечете на ленти според вашите потреби, исто така може да ја користите оваа газа за украсување на лилјаци, пајаци, скелети, мали тикви или други реквизити за Ноќта на вештерките. Покрај тематската забава, можете да ја користите и како позадина на сцената за да ја тргнете атмосферата.Голема големина : Големината на гаден крпа за Ноќта на вештерките е 197 "x 79", можете да ја исечете на должината што ја сакате или или да ја исечете на ленти според вашите потреби. Лесен за употреба : гаден ткаенина за Ноќта на вештерките е флексибилна, лесна за солза, сече и завитка, за да можете да дизајнирате застрашувачки форми на вештерките и висат позиции според вашите сопствени интереси и идеи. Ставете го на салите за влезови, завеси за туширање, тавани, тремови, палуби, врвови на маса, прозорци, лажен жетва, порти за да поставите плашлив допир. Гаден газа е лесна за висина, сечење и солза. Материјал за меки ткаенини : гаден крпа од Ноќта на вештерките направена од истегната крпа, подобар квалитет од претходниот производ. Креативно DIY : Можете да го исечете на должината што ја сакате или или да ја исечете на ленти според вашите потреби, исто така може да ја користите оваа газа за украсување на лилјаци, пајаци, скелети, мали тикви или други реквизити за Ноќта на вештерките. Лесен за употреба : гаден ткаенина за Ноќта на вештерките е флексибилна, лесна за солза, сече и завитка, за да можете да дизајнирате застрашувачки форми на вештерките и висат позиции според вашите сопствени интереси и идеи.

Карактеристики

Производи во категоријата