.

.

Мажите за мажи во Мофиз Поставете кауза со долг ракав со целосен патент за трчање, за мажи за мажи 2 парчиња облека

Мажите за мажи во Мофиз Поставете кауза со долг ракав со целосен патент за трчање, за мажи за мажи 2 парчиња облека

DEN 639.84

Износ
Залиха

100% полиестер. Увезени. Затворање на патент. Материјал за миење. 【Дизајн】 A : Tracksugs For Men Set : Track Ackets со 2 наклон џеб што ги складира вашите мали предмети безбедно додека вежбате, целосни поштенски јакни Внатрешноста на Inseam има прилагодливо влечење, затворање на целосна зип, долг ракав со боја на бојата; Панталони со патеки со 2 џебови, Б : Цврст сет на облеки : Целосен поштенски јакни Градите со рефлексивниот патент 1-џеб и рефлексивниот 2 наклон џеб, патеки со патеки со рефлексивни поштенски 2-џебови, нежен еластичен дизајн на половината со влечење, со влечење, Лесно е да се облече. 【Дизајн на повеќе детали】 : Јаката за стенд-ап обезбедува дополнително покритие и заштита. Целосни поштенски јакни во топлина, панталони со права патеката доаѓаат со два патенти џебови, затворање на влечење за да одговараат подобро на половината. 【Прилики】 : Оваа машка спортска тренерка за мажи во Мофиз е одлична за теретана, тренингот, обука, џогирање, пешачење, голф, секојдневно патување, активности на отворено и секојдневно секојдневно носење. 【Гаранција по продажбата】 : Ако имате какви било прашања, вие сте слободни да контактирате со нас, ние ќе ви дадеме задоволни одговори, среќен шопинг. Бренд : Мофиз. Тип : Комплети за костуми за пот/тренерки/активни облеки/облека/костуми за џогирање/спортски костум/џогер Спортски костум 2 парчиња/спортски костуми Поставете облека. Сезона : Лето, пролет, есен, зима. Јакна : Adujustbale lumstring полите. Панталони : стриахт Боттом. Тип на ракав : Долг ракав. Тип на затворање : целосен зип. Стил на јака : Застанете јака. Половина од половината : Еластична половината со влечење. Прилики : Тимска спортска облека џогирање, трчање, салата, атлетска, тренинг, тренинг, кошарка, фудбал, голф и слично. Тип : костум за пот/тренер/спортска облека/костуми за џогирање на комплети/термички костуми. Цирчина облека : Обука/трчање/џогирање/теретана/тренингот/вежба/фитнес/спортски спортови/спортски костуми/спортови за спортови на џогер/комплети за тимови за спортски костуми/костуми за трчање. Пакет : 1 јакна+1 панталони. Материјалот е пријатно, лесен и топол, можете да ја носите секоја ставка самостојно, или како лесна облека „една и направена“. Оваа машка тренерка е мода, носењето тогаш за сите денови е удобно.

Карактеристики

Производи во категоријата