.

.

Снабдување за забави за Ноќта на вештерките, 1 пакет за забави, 24 чинии, 24 салфетки, 24 чаши, престилка за крварење, застрашувачки и крвави зомби отпечатоци од табелат?

Снабдување за забави за Ноќта на вештерките, 1 пакет за забави, 24 чинии, 24 салфетки, 24 чаши, престилка за крварење, застрашувачки

DEN 3.33

Износ
Залиха

Packge вклучува : 1 пакет крвави отпечатоци од препечатоци, плочи од 24 парчиња 9 инчи, 24 салфетки, 24 чаши, престилка за крварење, застрашувачки тематски украси за Ноќта на вештерките и материјали за забави за Ноќта на вештерките. Големина на табелата на табелата : 102 "x 51", правоаголна и водоотпорна и лесна за употреба. Тоа е преклопливо и е многу лесно за носење. Тоа е многу лесен и погоден за употреба во внатрешна и надворешна употреба. Закорен квалитет : чаршав изработен од густа и цврста пластика што тешко може да се раскине, да се избегне срам заради слабиот чаршав. Погодно е за употреба во затворен и надворешна употреба , исто така работи како позадина на фотографијата. Плочата за хартија е изработена од картон со повисок квалитет, еколошки и биоразградлив материјал, нетоксичен и безбеден. This vivid Bloody Handprints Tablecover,Plates,Napkins,Cups and Bleeding apron are perfect complement to your Halloween Scary zombie party themed decorations and will make your table settings so cool These plastic tablecloths are decorated with the popular You Tube sensation Bloody Handprints design, which is a Одличен избор за застрашувачки забавни забави со теми од зомби и така натаму. 100% гаранција : Нашите производи обезбедуваат квалитет. Ако имате какво било прашање, ве молиме контактирајте со нас, ќе одговорам за 48 часа. Пакетот вклучува : 1 пакет за еднократна употреба крвави отпечатоци од табелата со табели 24 парчиња 9 инчи плочи, 24 салфетки, 24 чаши, 1 пакет со крварење Големина на престилка : 102 x 51 инчи форма : правоаголник за закопување на правоаголникот : чаршав изработен од густа и цврста пластика која тешко може да ја искине, избегнува срам поради слабиот чаршав. Погодно е за употреба во затворен и надворешна употреба , исто така работи како позадина на фотографијата. Плочата за хартија е изработена од картон со повисок квалитет, еколошки и биоразградлив материјал, нетоксичен и безбеден. 100% гаранција : Нашите производи обезбедуваат квалитет. Ако имате какво било прашање, ве молиме контактирајте со нас, ќе одговорам за 48 часа.

Карактеристики

Производи во категоријата