.

.

Држач за прилагодување на рамената за прилагодување на рамената на Канка и случај за Dewalt 20V Max* Заврши Nailer Angled 16Ga

Држач за прилагодување на рамената за прилагодување на рамената на Канка и случај за Dewalt 20V Max* Заврши Nailer Angled 16Ga

DEN 3.33

Износ
Залиха

Забележете дека ова е пакет производ. Користете ја футролата за вежбање за да спречите пад на алатката, без оглед на покривот, градилиштето, светилникот и другите опасни работни околини со голема надморска височина, користејќи ја оваа електрична футрола за вежбање ја елиминира потребата да се одржи електричната вежба со едната рака цело време цело време , и ја ослободува едната рака, ова значително ја подобрува безбедноста кога работите на височини. Оваа футрола за безжични дупки е многу цврста и издржлива. Поводот за безжични алатки ги намалува шансите вашите алатки да се спуштат, помагајќи да се намали ризикот од повреди на покривот, искачување на кулата-на скеле или други активности со висок ризик. Sleek Design, случај дизајниран за Dewalt DCN660, совршено се вклопува. Можете да го ставите на ноктот De Walt Finish Curless 20 V во тврд случај специјално дизајниран за пиштолот De Walt Nail DCN660 за лесна преносливост кога ќе излезете. Овој тврд случај Dewalt Nailer DCN660 B, внатрешноста е изработена од висококвалитетен кадифе, меката внатрешна структура обезбедува заштита на ноктот за финиш на Dewalt. Nailer на Dewalt 16 Gauge Finish има тврд случај со дизајн на мрежа од едната страна за да ги чува вашите додатоци за финиш на Dewalt Nailer 20 V и меко складирање од другата страна за вашиот De Walt безжичен финиш на нојлерот. Забележете дека ова е пакет производ. Користете ја футролата за вежбање за да спречите пад на алатката, без оглед на покривот, градилиштето, светилникот и другите опасни работни околини со голема надморска височина, користејќи ја оваа електрична футрола за вежбање ја елиминира потребата да се одржи електричната вежба со едната рака цело време цело време , и ја ослободува едната рака, ова значително ја подобрува безбедноста кога работите на височини. Оваа футрола за безжични дупки е многу цврста и издржлива. Поводот за безжични алатки ги намалува шансите вашите алатки да се спуштат, помагајќи да се намали ризикот од повреди на покривот, искачување на кулата-на скеле или други активности со висок ризик. Sleek Design, случај дизајниран за Dewalt DCN660, совршено се вклопува. Можете да го ставите на ноктот De Walt Finish Curless 20 V во тврд случај специјално дизајниран за пиштолот De Walt Nail DCN660 за лесна преносливост кога ќе излезете. Овој тврд случај Dewalt Nailer DCN660 B, внатрешноста е изработена од висококвалитетен кадифе, меката внатрешна структура обезбедува заштита на ноктот за финиш на Dewalt. Nailer на Dewalt 16 Gauge Finish има тврд случај со дизајн на мрежа од едната страна за да ги чува вашите додатоци за финиш на Dewalt Nailer 20 V и меко складирање од другата страна за вашиот De Walt безжичен финиш на нојлерот. Канка прилагодлив држач за лента за вежбање на рамената и случај за Dewalt 20 V Max* Заврши Nailer Angled 16 Ga (DCN660 B).

Карактеристики

Производи во категоријата