.

.

Решетката за складирање на кујната Doitool, железо кујната за складирање wallид што виси полици бања рамка за чување на плоштад држач за складирање

Решетката за складирање на кујната Doitool, железо кујната за складирање wallид што виси полици бања рамка за чување на плоштад

DEN 193.28

Износ
Залиха

Уникатниот дизајн го прави совршен за одржување на декорација на домот. За употреба во кујна, бањи и каде било вас. Решетката за складирање на железо го прави убедливо и рационално користење на просторот. Дизајнот на Hollw- Out може да помогне да се одржат реквизитите за шампон, сапун и тоалет. Ironелезен материјал, обезбедувајќи естетика и издржливост. Се користи за кујна, бања и тоалет, голем капацитет и уредно. Уникатниот дизајн го прави совршен за одржување на декорација на домот. За употреба во кујна, бањи и каде било вас. Решетката за складирање на железо го прави убедливо и рационално користење на просторот. Дизајнот на Hollw- Out може да помогне да се одржат реквизитите за шампон, сапун и тоалет. Ironелезен материјал, обезбедувајќи естетика и издржливост. Се користи за кујна, бања и тоалет, голем капацитет и уредно. Опис Оваа е практична железна полица што се инсталира на wallидот во бањата и тоалетот за да ставите хартиени крпи и шампон, сапун и тоалетни реквизити. Погодно и мултифункционално за луѓето да ги орорнизираат статии за дневна употреба. исто така одлично за складирање на кујна. за користење на тоа во кујна, бањи и каде било вие .- Ironелезен материјал, обезбедувајќи естетика и издржливост. Пакет, вклучувајќи решетка за складирање од 1 x.

Карактеристики

Производи во категоријата