.

.

иневгого Лимони Канти За Складирање Со Капаци за Организирање Коцка Коцка Со Рачки Оксфорд Крпа Кутија За Чување Коцки За Книги

иневгого Лимони Канти За Складирање Со Капаци за Организирање Коцка Коцка Со Рачки Оксфорд Крпа Кутија За Чување Коцки За Книги

DEN 1.00

Износ
Залиха

Дури и ако кутијата за складирање во канцеларија е делумно валкана, корпата со капак може да се избрише со влажна крпа. Коцките за складирање може лесно да се соберат кога е потребно, стабилни и цврсти, со силна поддршка, декоративната кутија може брзо да се расклопи кога не се користи и не зазема премногу простор кога се чува. Кутиите за складирање се достапни во различни модели, кои можат да ја красат вашата спална соба, работна соба или дневна соба и да станат модерен украс на вашиот дом. Со уникатно печатење, тоа е првиот избор за складирање и декорација на просторијата. Тоа може да заштеди простор во вашата соба. ●Висококвалитетна Кутија За Складирање ● Нашата корпа со капак е составена ОД 300д оксфордска ткаенина + шуплива табла, без мирис, оксфордската ткаенина е потрајна од другите ткаенини. ●Висококвалитетна Кутија За Складирање ● Нашата корпа со капак е составена ОД 300д оксфордска ткаенина + шуплива табла, без мирис, оксфордската ткаенина е потрајна од другите ткаенини. Може да се стави под креветот, во работната соба, во спалната соба или во автомобилот, каде што треба да се чува. ●Погоден За Различни Сцени ● Уникатен дизајн на преклопување и редење, совршен за чување облека, документи, книги и играчки. Пакување и големина : : 42см(16. Шкафчето со превртување може да спречи влегување прашина и да избегне проблеми со честото чистење.●Уникатна Декорација●Нашите корпи за складирање доаѓаат со стилски и уникатни отпечатоци. Корпата за облека има капак со леплива тока, што може совршено да го покрие горниот дел и да спречи влегување прашина, елиминирајќи ја маката од честото чистење.60 инчи)*30см(11. Корпата за облека има капак со леплива тока, што може совршено да го покрие горниот дел и да спречи влегување прашина, елиминирајќи ја маката од честото чистење. Кутиите за складирање се достапни во различни модели, кои можат да ја красат вашата спална соба, работна соба или дневна соба и да станат модерен украс на вашиот дом. Оксфордската ткаенина е потрајна и поддржувачка од другите крпи, без мирис.54 инчи)*32см(12. Големата преклопна кутија за складирање со капак може да се стави под креветот, во плакарот, во дневната соба, во автомобилот и другите места што треба да се складираат. Материјал : - 300д оксфордска ткаенина + шуплива табла. Коцките за складирање може лесно да се соберат кога е потребно, стабилни и цврсти, со силна поддршка, декоративната кутија може брзо да се расклопи кога не се користи и не зазема премногу простор кога се чува. Дури и ако кутијата за складирање во канцеларија е делумно валкана, корпата со капак може да се избрише со влажна крпа. ●Погоден За Различни Сцени ● Уникатен дизајн на преклопување и редење, совршен за чување облека, документи, книги и играчки. Мултифункционален : Уникатен дизајн на преклопување и редење, идеален за чување предмети како облека, документи, книги и играчки. ①Одличен Дизајн На Производот Кантите за складирање имаат две рачки што лесно се сфаќаат лево и десно, кои лесно може да се лизгаат внатре и надвор кога ќе се стават на полица или во плакар. Топла услуга : Ако имате какви било проблеми со вашите канти за складирање со капаци, ве молиме контактирајте не веднаш, ќе се потрудиме да го решиме проблемот за вас!". Дизајн предности : кантите за складирање имаат две рачки за лесно фаќање што го олеснуваат лизгањето и извлекувањето кога кантите за складирање се на полица или во плакар.

Карактеристики

Производи во категоријата