.

.

Toyandona 1 Постави Мозокот Игра Дрво Играчки Дете Играчки Деца Едукативни Играчки Блок Појавување Одбор Дете Загатки Предучилишна Когниција Блокови Појавување Одбор

Toyandona 1 Постави Мозокот Игра Дрво Играчки Дете Играчки Деца Едукативни Играчки Блок Појавување Одбор Дете Загатки Предучилишна

DEN 215.36

Износ
Залиха

Синтетички Материјал. ДЕЦАТА БЛОКИРААТ ИГРАЧКИ Помагаат да се поттикне имагинацијата и размислувањето на децата, да се развие основна когнитивна способност и координација рака-око. УЧЕЊЕ БЛОКОВИ ИГРАЧКИ овие тридимензионални загатки помагаат во развојот на креативноста на детето и го придружуваат растот на детето. ЕДУКАТИВНИ БЛОКОВИ ИГРАЧКИ Фината технологија, мазните рабови и агли, безбедни без бруси, ќе им дадат на вашите деца добро искуство во учењето. БЛОК ЗАГАТКА ИГРАЧКИ Тврд и цврст, отпорен на пад, многу издржлив за временска употреба, смешен и едукативен. ДРВЕНИ СООДВЕТНИ БЛОКОВИ Вежбајте ја способноста за фаќање на бебето, координацијата на раката и мозокот, финото движење. Пакетот Вклучува 1 х Сет На Дрвени Играчки За Загатки Карактеристики-Материјал : Дрвени Играчки за Деца - Негувајте ги децата да препознаваат различна боја и форма и ефикасно да ја развиваат детската просторна имагинација Детски Играчки. - Можете да ги оставите пријателите на вашето дете да играат, да развијат специфични вештини за размислување и да ги промовираат комуникациските вештини На вашето дете Дрвени Загатки. - Овие тродимензионални загатки помагаат во развојот на креативноста на детето и го придружуваат растот На Детето Едукативни Играчки. - Децата можат рачно да ГИ спојат моделите за да го подобрат знаењето И Меморијата За Учење Блокови Играчки. - Симпатичната форма може да го привлече вниманието на детето и да го натера детето да се заљуби во Оваа Играчка Блок Загатка Играчки.Опис На стокитедетиња дрвени играчки Овие дрвени загатки се направени со врвен материјал, издржлив за терминот за играње.Обликувајте Дрвени Блокови Вежбајте ја способноста на рацете на децата и негувајте го нивното трпение.Блокира Играчки мазна и безбедна површина, погодна за играње на децата, што може да ја промовира нивната способност за учење и ентузијазам за учење.

Карактеристики

Производи во категоријата