.

.

Nhopew [2+32G] Android Автомобил Стерео За Mercedes Benz C Класа 3 W204 S204 2006-2011 9inch Приклучок &засилувач; Игра Екран На Допир Радио Поддршка Bluetooth/WiFi/GPS/Огледало Линк/Контрола На Воланот

Nhopew [2+32G] Android Автомобил Стерео За Mercedes Benz C Класа 3 W204 S204 2006-2011 9inch Приклучок &засилувач; Игра Екран

DEN 1.67

Износ
Залиха

®Приклучок и Репродукција Инсталирај Ја Оваа Андроид стерео е специјално дизајниран За Мерцедес Бенц Ц Класа 3 W204 S204 2006 2007 2008 2009 2010 2011, тоа е приклучок И игра, лесен за инсталирање, нема потреба да се менуваат оригиналните кабли за напојување на автомобилот. Вклучувајќи поддршка За канбус оригинална контрола на воланот и оригинална камера за заден поглед. ●Надградено Радио Бенц ® радио мерцедес Бенц W204 вграден 4 основен процесор и андроид 10.1 систем за да ви обезбеди попаметни и поефикасни услуги. 2 G RAM МЕМОРИЈА гарантира дека машината работи непречено. 32 G ROM ви овозможува да преземате повеќе апликации. ●GPS Навигација Во реално време Е Лесна За поврзување Wi Fi и жариште, поддржува и онлајн и офлајн навигација, можете да преземате ОНЛАЈН GPS апликации како Waze, Sygic и други апликации или да добиете офлајн извор на мапа за да користите сателитска навигација. ● Други Главни Функции●главната единица доаѓа со мулти-функции : Bluetooth повик без Раце, FM/RDS радио, Сплит-Екран, контрола на воланот, врска со телефонско огледало, 1024*600 висока резолуција, 1080p видео плеер, екран со повеќе допири, излез на сабвуфер итн. ●Без Гаранција За Грижа, обезбедуваме 7*24 часа услуга по продажбата. 30-дневни Пари-Назад, 2 години по продажната поддршка, доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не што е можно поскоро. Мерцедес бенц W204 радио. Мерцедес бенц W204 радио.

Карактеристики

Производи во категоријата