.

.

Леламп Ретро Стил Рачни Преклопни Вентилатори Пластичен Вентилатор Преклопен Вентилатор Рачен За Танцување Косплеј Свадба Партија Реквизити Декорација Преклопе

Леламп Ретро Стил Рачни Преклопни Вентилатори Пластичен Вентилатор Преклопен Вентилатор Рачен За Танцување Косплеј Свадба Партија

DEN 3.33

Износ
Залиха

ЛЕСЕН и ПРЕКЛОПЕН : лесно може да се стави во чанта кога е затворен; кога времето е премногу топло, вентилаторот за преклопување може да донесе ладно чувство; лесен за носење во секојдневниот живот. ЕФЕКТИВНИ АЛАТКИ : рачните преклопни вентилатори се корисни за расфрлање на топлината во жешките летни денови, и тие нема да направат бучава при аплицирање, што ви овозможува удобно искуство. МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : деликатните обожаватели се одлични за украсување свадба, танцување, разубавување ѕидови и многу повеќе; тие исто така се прекрасни и специјални подароци за себе, пријателите, роднините. СОВРШЕНА ДЕКОРАЦИЈА : Се Користи како невестински танцувачки реквизити, црковен свадбен подарок, услуги за забави, одличен декор ЗА ѕидови ВО домот и канцеларијата, реквизити за изведба на сцени. Исто така, може да биде дизајниран со своја идеја за да ги споделите со повеќе вредни. ШИРОКО СЕ КОРИСТИ : може да ве одржува поладни од топол блиц во лето и може да се користи за танцување, сценски реквизити, забава, подароци, свадби. Исто така, префект за декор на внатрешни ѕидови во домот, како што се дневна соба, спална соба, кујна, бања, гостинска соба, канцеларија и други. Прекрасен преклопен фанг одличен за одржување на ладно,се преклопува на мал простор украсен со чипка околу рабовите вентилатор за преклопување во шпански стил изработен од проегирна ткаенина, рабови од чипка и пластични ребра.Златни украси долж ребрата на вентилаторот.Одличен подарок за пријател или за себе.Материјал : Пластика+Крпа Боја : Испратена по случаен случаен Избор Должина : Околу 24,5 cm Unfolded Ширина : околу 42cmquanty : 1 PCPackage вклучува : 1pc Преклопен Вентилатор(Боја испратена по случаен избор, заградата На Вентилаторот не е вклучена) ве Молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Класична Палата На Навивачот Кинески Златен Феникс.

Карактеристики

Производи во категоријата