.

.

Напнати Налепници За Перење За Дупчење Со Лепак За Грб Со Шише Со Вода Налепници За Љубовна Ткаенина Чевли Торба Облека Дупки За Украсување САМОСТОЈНИ Налепници За

Напнати Налепници За Перење За Дупчење Со Лепак За Грб Со Шише Со Вода Налепници За Љубовна Ткаенина Чевли Торба Облека Дупки

DEN 1257.60

Износ
Залиха

1. Нанесете Ја Лепенката На Крпата Со Извезената Страна Свртена Нагоре. 2. Ставете Ја Памучната Крпа Над Лепенката. 3. Пеглајте На Високо Ниво Околу 30 Секунди. 4. Пеглајте Ја Внатрешноста На Облеката Под Лепенката 30 Секунди. 5. Но, За Поголема Цврстина и Издржливост, Ве Молиме Шијте Неколку Шевови За Сим-пле По Пеглање. 1. Нанесете Ја Лепенката На Крпата Со Извезената Страна Свртена Нагоре. 2. Ставете Ја Памучната Крпа Над Лепенката. 3. Пеглајте На Високо Ниво Околу 30 Секунди. 4. Пеглајте Ја Внатрешноста На Облеката Под Лепенката 30 Секунди. 5. Но, За Поголема Цврстина и Издржливост, Ве Молиме Шијте Неколку Шевови За Сим-пле По Пеглање. Тип на проект : љубовна лепенка : прикажи ( "" ) Боја : А, Б, Ц, Д, Е, фматеријал : вежба За Смола + глуеноте : поради рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 1-3см и проверете дали не ви пречи пред да нарачате.Ве молиме разберете дека поради различните позиции на сликите, боите може да имаат хроматски аберации.Пакетот вклучува : 1 x љубов лепенка.

Карактеристики

Производи во категоријата