.

.

ЕМСА Германија: Патување Кригла Гранде-Премиум високи Перформанси Германски Инженеринг Термос Вакуум Колба Тамблер, 17оз, Црна

ЕМСА Германија: Патување Кригла Гранде-Премиум високи Перформанси Германски Инженеринг Термос Вакуум Колба Тамблер, 17оз, Црна

DEN 3.00

Износ
Залиха

ГЕРМАНИЈА : најпопуларна И највисоко оценета Вакуумска Кригла. Во Текот 5000 5 Осврти Ѕвезда. КВАЛИТЕТ : Двоен ѕид 18/10 нерѓосувачки челик лагер. Стилски силиконски јака со мек допир. 100% ОТПОРЕН НА ИСТЕКУВАЊЕ : Патентиран, неверојатно паметен германски инженеринг еден механизам за отворање/затворање. ПЕРФОРМАНСИ : ги Одржува вашите пијалоци неверојатно 6 часа топли и 12 часа ладни. САМО НАЈДОБРОТО : Само Вакуумска Кригла оценета со" Одлично " од германскиот Потрошувачки Магазин Око-Тест. ГЕРМАНИЈА : најпопуларна И највисоко оценета Вакуумска Кригла. Во Текот 5000 5 Осврти Ѕвезда. КВАЛИТЕТ : Двоен ѕид 18/10 нерѓосувачки челик лагер. Стилски силиконски јака со мек допир. 100% ОТПОРЕН НА ИСТЕКУВАЊЕ : Патентиран, неверојатно паметен германски инженеринг еден механизам за отворање/затворање. ПЕРФОРМАНСИ : ги Одржува вашите пијалоци неверојатно 6 часа топли и 12 часа ладни. САМО НАЈДОБРОТО : Само Вакуумска Кригла оценета со" Одлично " од германскиот Потрошувачки Магазин Око-Тест. Ако барате висококвалитетна, паметна инженерска и навистина одлична вакуумска кригла, не барајте повеќе! Оваа германска Инженерска Кригла За Патување Емса ги одржува вашите пијалоци топли најмалку 6 часа, па дури и подолго за ладни пијалоци во 12 часа. Најпопуларните Вакуум Кригла На Германија со повеќе 5000 осврти и доделени со солидна 5 Ѕвезда рејтинг. Криглата се отвора со притискање на копче, патентираниот механизам е супер лесен за употреба и запечатува 100% . Можете да пиете од сите страни, така што нема повеќе причина да ја ротирате криглата за да го пронајдете отворот. Механизмот е лесен за раздвојување и сите компоненти се безбедни за миење садови. Криглата За Патување Емса е единствениот победник и единствената вакуумска кригла оценета како "Одлична" од германското списание За Потрошувачи Око-Тест посветено на заштитата на потрошувачите и екологијата. Исто така, ги победи своите конкуренти во различни споредби тестови. Јадрото на криглата е изработено од висококвалитетен нерѓосувачки челик 18/10 и ракавот од силициум оценет со храна. Со капацитет од 500 милилитри или 0,53 литри, таа е совршена големина за Вашето Гранде Лате во вашето омилено кафуле. НАМАЛУВАЊЕ, ПОВТОРНА УПОТРЕБА – ПОЛНЕЊЕ-Намалете го влијанието врз животната средина на патот кон работа, на следниот состанок или додека пазарувате – традицијата на уживање во кафе од хартиена шолја во движење е попопуларна од кога било. Сепак, просечниот животен век на хартиената шолја за кафе и нејзиниот пластичен капак е само 15 минути! Овој брз лек за кафе остава горчлив вкус кога станува збор за околината; краткиот корисен век на чашите за еднократна употреба значи масовно производство во огромни размери, а тоа пак и штети на животната средина големо време. Произведен ОД ЕМСА, иновативен германски производител со речиси 70 години историја во производството на квалитетни стоки. За ЕМСА, одржливоста е една од нивните основни вредности како што е прикажано во целиот синџир на вредности – почнувајќи од употребата на квалитетни суровини и распоредувањето на енергетски ефикасни производствени капацитети, до најстрогите контроли на квалитетот.

Карактеристики

Производи во категоријата