.

.

Носач за Торби За Шишиња Со 4 Големини Со Прилагодлив Ремен, Торбичка За Торбичка За Шишиња Со Прашка Од Шише Од Неопренови Со 24оз Изолирана Торбичка За Шишиња Со Ши?

Носач за Торби За Шишиња Со 4 Големини Со Прилагодлив Ремен, Торбичка За Торбичка За Шишиња Со Прашка Од Шише Од Неопренови

DEN 3.33

Износ
Залиха

Ременот е прилагодлив. Карактеристики : 1. Овие ракави За Шишиња Со Вода се направени од неопренови со висока густина, издржливи со дебелина од 4 мм,вклопувањето е цврсто и тие ја вршат работата одржувајќи го вашиот пијалок ладен подолго и фаќајќи ја потта од чашата, ги елиминираа баричките. Користете го за одење,трчање,теретана,возење велосипед и многу повеќе. 8 см/ 3,15 инчи Во Ширина На Дното и прибл. Спецификации : Материјал : неопренова Боја : црна, сина, розова И длабока бургундска Големина : 420МЛ-прибл. Држачот е висок и се протега доволно за безбедно држење. 15,5 см/ 6,1 инчи Во Висина ОД 520 МЛ-прибл. 6 см/ 2,36 инчи Во Ширина На Дното и прибл. 23,4 см/ 9,2 инчи Во Висина прилагодливиот опсег на лентата за рамо е 68-124см Пакетот вклучува : 4 ракави За шишиња Со вода со различни големини. Сигурен и Пренослив : носачот на шишиња со вода е изработен од квалитетен неопрен, мек по текстура и удобен за допир, што ја спречува површината на шишето да гребе и стиска, мала тежина и лесно да ја исчистите. 6,5 см/ 2,56 инчи Во Ширина На Дното и прибл. Се вклопува во шише помеѓу 16 мл и 27 мл (450 - 800 мл) Шише Со Вода Со Долг врат Или Високи Шишиња Со Пиво (вклучуваат 16 16,9 20 21 22 23 24 27оз и така натаму), има црн пластичен клип што безбедно се прицврстува заедно додека го држите вашиот пијалок без разлика дали е на рачка за торба за книги, вашиот појас или прилично што ќе одговара.Ова е одличен начин да ја понесете водата со себе.Машина за перење, еднократно.Можете да ја користите пластичната штипка за да ја закачите на ременот, ранецот директно. Мала тежина, прилагодлив ремен, издржлив. 18,5 см/ 7,28 инчи Во Големина Висока М-прибл. Овие ракави За Шишиња Со Вода се направени од неопренови со висока густина, издржливи со дебелина од 4 мм,вклопувањето е цврсто и тие ја вршат работата одржувајќи го вашиот пијалок ладен подолго и фаќајќи ја потта од чашата, ги елиминираа баричките. 7,5 см/ 2,95 инчи Во Ширина На Дното и прибл. Користете го за одење,трчање,теретана,возење велосипед и многу повеќе.Ракавот за шише со вода од неопренови одговара за 14,2 мл-27 мл (420 - 800 мл). И ЗА ДЕЦА И ЗА ВОЗРАСНИ : и возрасните и Децата можат да најдат голема употреба во овој носач на шишиња со вода.со прилагодливиот ремен за рамо, ќе одговара на сите типови на тело,можете да носите преку рамо, вкрстени гради како торба за прашка или само рачно носење.Што Добивате : пакетот содржи 4 парчиња ракави за шишиња со вода во 4 различни големини и бои, доволни по количина и бои за да се задоволи користењето на секојдневниот живот и да се вклопат во облиците на повеќето шишиња со вода од Мали до Средни. Мала тежина, прилагодлив ремен, издржлив.Елиминиран проблемот со потење на шишето со вода и мокрење на вашите работи.Ременот е прилагодлив.Ова е одличен начин да ја понесете водата со себе. И ЗА ДЕЦА И ЗА ВОЗРАСНИ : и возрасните и Децата можат да најдат голема употреба во овој носач на шишиња со вода.со прилагодливиот ремен за рамо, ќе одговара на сите типови на тело,можете да носите преку рамо, вкрстени гради како торба за прашка или само рачно носење.

Карактеристики

Производи во категоријата