.

.

ABOOFAN 1pc Цртан Филм Куче Кадифен Играчка Божиќ Серија Миленичиња Кадифен Играчка Смешни Куче Играње Божиќ Декорација Материјали

ABOOFAN 1pc Цртан Филм Куче Кадифен Играчка Божиќ Серија Миленичиња Кадифен Играчка Смешни Куче Играње Божиќ Декорација Материјали

DEN 2.67

Износ
Залиха

Може да испушта звук кога ќе се притисне и ослободи, може да го привлече вниманието на вашето куче. Направен премиум кадифен и пп памучен материјал, безбеден за играње миленичиња. Може да им помогне на кучињата да ги отстранат навиките за кршење предмети како што е мебелот, што може да го одржува вашиот дом чист и уреден. Убава интерактивна играчка и придружба за вашето куче, правејќи го нивното среќно. за џвакање, гризење и играње миленичиња, отпорност на абење и отпорност на каснување. Божиќна Декорација Опис Ова Е симпатична плишана играчка за миленичиња. Оваа кадифена игра ќе испушта звук кога вие или вашето куче ќе го каснете. Дизајнот на цртаниот изглед го прави поубав и смешен. Обликот на цртаниот филм и смешниот звук го привлекуваат вниманието на вашето домашно милениче, смешно и посебно.Карактеристики-Материјал : Кадифен+ ПП памук.- за џвакање, гризење и играње миленичиња, отпорност на абење и отпорност на каснување.- Може да испушта звук кога ќе се притисне и ослободи, може да го привлече вниманието на вашето куче.- Може да им помогне на кучињата да ги отстранат своите навики за кршење предмети како што е мебелот, што може да го одржува вашиот дом чист и уреден.- Убава интерактивна играчка и придружба за вашето куче, правејќи го нивното среќно.- Направен премиум кадифен и пп памучен материјал, безбеден за играње миленичиња. Пакет Вклучувајќи 1 х куче кадифен играчка.

Карактеристики

Производи во категоријата