.

.

X-gree 40mm x 1,2 mm x 13mm 72 заби HSS Saw Mill Mill Cutter Silver Tone (40 mm x 1,2 mm x 13 mm 72 d_i_entes HSS Saw Mill Cutter Silver Tone Tone

X-gree 40mm x 1,2 mm x 13mm 72 заби HSS Saw Mill Mill Cutter Silver Tone (40 mm x 1,2 mm x 13 mm 72 d_i_entes HSS Saw Mill Cutter

DEN 2.00

Износ
Залиха

Име на производот : Сечење пила; Материјал : HSS. Надворешна диа. : 40мм / 1 9/16 "; Дупка Дија : 13мм / 1/2". Дебелина : 1,2мм / 1/20 "; Број на забите : 72. Боја : сребрен тон; нето тежина : 10g (боја : тоно платеадо; песо нето : 10 g. Содржина на пакет : 1 x Slitting Saw (Contenido del Paquete : 1 x Sierra de Corte Dongitutial. 40mm x 1,2mm x 13mm 72 заби HSS Saw Mill Cutter Silver Tonetooth Type, HSS материјал, 72teeth.used за отсекување, исечување и склопување челик, бакар, метал, пластика, дрво, дрва, итн. Исечете брзо со течен swarf, е лесно да се работи.0description in spanish40 mm x 1,2 mm x 13 mm 72 d_i_entes hss saw Mill Culter Silver Tonenombre del Producto : Sierra de corte надолжен; материјал : Hssdiámetro Externo : 40 mm / 1 9 / 16 ''; Diámetro del Agujero : 13 mm / 1/2 '' Espesor : 1,2 mm / 1/20 ''; Número : 72 Color : Tono Playeado; Peso Neto : 10 Gcontenido del Paquete : 1 x Sierra de Corte Londitudinal.

Карактеристики

Производи во категоријата