.

.

Работно капаче со копчиња со џемпери лента вратоврска вратоврски за буфан капи, јапонски златни црни планини кои

Работно капаче со копчиња со џемпери лента вратоврска вратоврски за буфан капи, јапонски златни црни планини кои

DEN 191.84

Износ
Залиха

полиестер и памук. Затворање на влечење. Машинско миење. Со копче- Ако растојанието е премногу далеку, каишот нема да биде тесен, премногу блиску, ќе се појави брчки, така што изборот на копчињата е многу важен. Ние сме тестирани и мерени многу пати, и конечно е избрана оваа позиција, што совршено одговара на растојанието помеѓу копчињата и лицето. Капичето може да се обеси од копчето на капи за работа наместо уво, избегнувајте ја болката, притисокот и товарот на ушите. Послеска опашка- Нашето капаче за чистење на конска опашка може да ја држи вашата долга, густа коса доволно добро, а еластичната лента обезбедува поголема безбедност за да ја држите косата на место, да го одржувате вашиот стил на коса цело време, правејќи да изгледате попрофесионално и способно. Не мора да се грижите за хируршката капа што ќе се лизне или паѓа за време на продолжено носење. Изградени во капачиња за џемпери- памук, џемпери може брзо да ја апсорбира потта, да спречи потта да капе во очите, да го задржи челото суво и ладно во секое време, дури и да работи во топло лето. И полиестерскиот материјал ги прави еластичните завој да ги врзуваат капините повеќе дишење, меки и удобни. Цврст еластичен опсег- Еластичниот опсег на задната страна има засилено шиење, кое е цврсто прикачено на капачињата на буфан и нема да се пробие по повеќекратни миења, вратоврската на лентата може да се прилагоди за да одговараат на различни големини на главата, спречуваат прашина и мирис да останат на косата, намалете го бројот на миења на косата; Ветроупорен, чувајте топло во зима, апсорбирајте пот, држете ја главата суво во лето, работна капа погодна за секоја сезона, во кое било време да се носи. Нашата визија е да ви донесеме шарен живот! Ако имате какви било прашања или предлози, добредојде да ни испратите порака.

Карактеристики

Производи во категоријата