.

.

Куќни ЕТИКЕТИ 1,5 х 1 Зелени Повеќенаменски Етикети на 1 Јадро Компатибилно Со Зебра И Роло Печатачи, 1 Ролна / 520 Етикети по Ролна

Куќни ЕТИКЕТИ 1,5 х 1 Зелени Повеќенаменски Етикети на 1 Јадро Компатибилно Со Зебра И Роло Печатачи, 1 Ролна / 520 Етикети

DEN 454.40

Износ
Залиха

Овој производ врши, како и оригиналниот бренд и во дел од цената. Ролни ставени во поли торба за заштита од сончева светлина и нечистотија. Овие разноврсни етикети добро функционираат со популарниот софтвер за испорака. Основана во 2010 Година, House Labels е лидер во продажба на етикети надвор од брендот преку Интернет. Нашите етикети се произведуваат во нашата фабрика користејќи премиум хартија и високотехнолошки лепила кои функционираат како што е наведено. Основана во 2010 Година, House Labels е лидер во продажба на етикети надвор од брендот преку Интернет. Компанија во Американска сопственост лоцирана во Чикаго, ние исто така имаме (и) менаџерски тим во Виетнам за да го надгледуваме производството за да обезбедиме постојан квалитет, како и (ii) центар за поддршка на клиенти со седиште во САД за да им помогнеме на клиентите. Кристално јасно печатење; отпорен на бледнее; отпорен на вода-дамка-гребење-маснотии; бпа бесплатно. Куќните етикети 1, 5х1 зелени повеќенаменски етикети (ХЛ-1, 5х1-ЗЕЛЕНИ) може да се користат за етикети за адреси, баркодирање и многу други домашни и канцелариски намени. Фабриката што ја изградивме, Во Виетнам, е во сопственост и управувана Од Американските сопственици на Куќи. Светла боја, премиум директна термичка етикета со силно, долготрајно лепило за секоја рамна површина. Овие етикети се 100% компатибилни со наведените печатачи и, кога се правилно користени, избегнуваат проблеми со печатачот што одземаат многу време, како што се заглавување и погрешно хранење. Компанија во Американска сопственост лоцирана во Чикаго, ние исто така имаме (и) менаџерски тим во Виетнам за да го надгледуваме производството за да обезбедиме постојан квалитет, како и (ii) центар за поддршка на клиенти со седиште во САД за да им помогнеме на клиентите. Овие етикети се 100% компатибилни со наведените печатачи и, кога се правилно користени, избегнуваат проблеми со печатачот што одземаат многу време, како што се заглавување и погрешно хранење. Фабриката што ја изградивме, Во Виетнам, е во сопственост и управувана Од Американските сопственици на Куќи. ОТСЕКОГАШ сме се фокусирале на квалитетот – ние сме првата компанија надвор од брендот што обезбеди мини-картони за многу од нашите ролни етикети. Етикетите се произведуваат во чиста средина користејќи ја најновата технологија и се подложени на бројни проверки за контрола на квалитетот. Светло зелена, професионална квалитетна хартија. Овој производ врши, како и оригиналниот бренд и во дел од цената. Нашите етикети се произведуваат во нашата фабрика користејќи премиум хартија и високотехнолошки лепила кои функционираат како што е наведено. Компанија во Американска сопственост лоцирана во Чикаго, ние исто така имаме (и) менаџерски тим во Виетнам за да го надгледуваме производството за да обезбедиме постојан квалитет, како и (ii) центар за поддршка на клиенти со седиште во САД за да им помогнеме на клиентите. Мазна површина што резултира со кристално јасно печатење. Силно, долготрајно трајно лепило, за секоја рамна површина. Ролни ставени во поли торба и мини-картон за заштита од сончева светлина и нечистотија. Нашата фабрика за производство на етикети Е ISO 9001 : 2015 сертифицирана од G-Certi System Service во 2020 година. Етикетите се произведуваат во чиста средина користејќи ја најновата технологија и се подложени на бројни проверки за контрола на квалитетот.

Карактеристики

Производи во категоријата