.

.

Vucatime алуминиумски риболов клешти солена вода, риболов клешти отстранувач, мултифункционални алатки за риболов, справи со риболов со солена вода, опрема за риболов

Vucatime алуминиумски риболов клешти солена вода, риболов клешти отстранувач, мултифункционални алатки за риболов, справи со

DEN 447.84

Износ
Залиха

【Цврсти и издржливи】- Крилерите за риболов се изработени од алуминиум од авијација, кој е многу отпорен на солена вода, што го прави идеален за солена вода и околини со свежа вода. 【Мулти-функција и мала тежина】- Куката може лесно да се отстрани, секачите за риболов линии ; сплит прстен клешти , завршните мултифункционални алатки Тежината е само 0,5 bs, многу мала тежина, погодна за долго време риболов. 【Лесен за употреба, без загуба】-многу лесен за употреба и доаѓа со жица за завиткување на жица и најлонска обвивка со голема јачина за безбедно складирање и употреба од страна на рибарите. Најлонската обвивка спречува гребење на клешти. Јажето за завиткување од жица ги штити копчињата за спасување од изгубени. 【Нож од легура на легура од легура】 —— Супер остар нож за легура на челик од волфрам со извонредна способност за сечење, лесно може да се намали металната жица и сите видови риболов линија. 【Подароци за рибари】- Кул подароци за пријатели или семејство. Производот вклучува : 1 најлонска обвивка со голема јачина; 1 клешти за риболов; 1 жица завиткана јаже за да се спречи загуба. 【Цврсти и издржливи】- Крилерите за риболов се изработени од алуминиум од авијација, кој е многу отпорен на солена вода, што го прави идеален за солена вода и околини со свежа вода. 【Мулти-функција и мала тежина】- Куката може лесно да се отстрани, секачите за риболов линии ; сплит прстен клешти , завршните мултифункционални алатки Тежината е само 0,5 bs, многу мала тежина, погодна за долго време риболов. 【Лесен за употреба, без загуба】-многу лесен за употреба и доаѓа со жица за завиткување на жица и најлонска обвивка со голема јачина за безбедно складирање и употреба од страна на рибарите. Најлонската обвивка спречува гребење на клешти. Јажето за завиткување од жица ги штити копчињата за спасување од изгубени. 【Нож од легура на легура од легура】 —— Супер остар нож за легура на челик од волфрам со извонредна способност за сечење, лесно може да се намали металната жица и сите видови риболов линија. 【Подароци за рибари】- Кул подароци за пријатели или семејство. Производот вклучува : 1 најлонска обвивка со голема јачина; 1 клешти за риболов; 1 жица завиткана јаже за да се спречи загуба.

Карактеристики

Производи во категоријата