.

.

Yealdor Деца девојчиња гимнастика балетска облека Крис крст назад врвови со лепчиња за истегнување постави јога танцов спортски градник за градник

Yealdor Деца девојчиња гимнастика балетска облека Крис крст назад врвови со лепчиња за истегнување постави јога танцов спортски

DEN 3.00

Износ
Залиха

70% полиестер, 20% спандекс, 10% најлон. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Детски девојки без ракави култури со хеланки за спорт. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо водство. Врвот на деколтето на деколте, лентите за рамото вкрстено на задниот дел, еластичното полите спречува отскокнување и возење нагоре. Хелеги за блокирање на бои и крпеница, истегнати и удобни за носење. Совршен за јога, танц, џогирање, фитнес, тренингот, возење велосипед, пешачење, и др. Сет вклучува : 1pc култура на култура, 1 парчиња хеланки Состојба : Ново со материјал за ознаки : 70% полиестер, 20% спандекс, 10% најлон ознака бр .- | - Препорачана големина - | - Должина на врвовите- -| - градите | половината - | - Должина на хеланки - | - Коп - - 6 | - 6 години | 8,5 "/22см - -| - 22 "/57cm - | - 18.5-25.5"/48-65cm - | - 29,5 "/75.5cm | - 22" /56.5 CM - 8 | - 8 години | - 9 "/24см - | - 24 "/62cm - | - 20-27.5" /51.5-70cm - | - 32 "/82cm | - 24" /61.5cm - 10 - | 10 години | - 10 "/26cm | - 26 "/67cm - | - 21.5-29.5"/55-75cm - | 35 "/88.5cm - | - 26" /66.5 CM - 12 - | 12 години | - 11 "/28cm |- -28 "/72cm - | - 23-31.5" /58.5-80cm - | 37,5 "/95cm - | - 28" /71.5cm- -14 - | 14 години | 11,5 "/30cm - | - 30"/77см - | 24-33.5 "/62-85cm | - 40" /101.5cm - | - 30 "/76.5cm - 16- | 16 години | 12,5 "/32cm - | - 32"/82cm - | - 25.5-35 "/65.5-90cm - | - 42.5"/108cm - | - 32 "/81.5cm.

Карактеристики

Производи во категоријата