.

.

Везериот капаче за прилагодливо капаче на тато Шелби Кобра

Везериот капаче за прилагодливо капаче на тато Шелби Кобра

DEN 255.84

Износ
Залиха

100% памук. Направено во САД. Затворање на тока. Само миење на рацете. Оваа гроздобер тато капа е вашата нова омилена капа! Вашата утринска, лоша коса и секојдневна капа!. Мора да се избере за карактеристичен стил, оваа капа за дат е забавен избор за секојдневно носење. Големина на возрасни, најмногу вклопуваат : Прилагодливото затворање на грбот одговара на мали и големи глави. Одлично се вклопува и кај мажите и на жените. Низок профил, 6 панел, 8 шевови. 100% памук направен, лесен, издржлив и мазен!. Најдобар квалитет извезена капа за печатење. Дизајнирано и печатено во САД. Кул прилагодлива винтиџ на тато на возрасни со везено печатење на Шелби Кобра.

Карактеристики

Производи во категоријата