.

.

XWWDP 11 компјутери/постави TPE латекс отпор за отпорност на камуфлажата анти-пауза за обука за фитнес за фитнес со влечење гума гума за салата за еластична цевка

XWWDP 11 компјутери/постави TPE латекс отпор за отпорност на камуфлажата анти-пауза за обука за фитнес за фитнес со влечење

DEN 2.00

Износ
Залиха

За разлика од традиционалната опрема за печат на тешки клупи, опсегот на отпор е супер лесен, компактен, преносен и лесен за пакување за патување. Погодно е да вежбате ефикасно во секое време, каде било. Сите наши производи се темелно тестирани пред да ви пренесат. Секој опсег на отпор е изработен од природен латекс. Без разлика дали сте почетник или професионалец, ќе ги сакате нашите производи. Супер ефикасна опрема за клупа за печат, склекови, тренингот на градите, тренингот на рацете. Можете да го користите дома, училиште, салата или канцеларија. Започнете со тренингот сега, без оглед на локацијата. За разлика од традиционалната опрема за печат на тешки клупи, опсегот на отпор е супер лесен, компактен, преносен и лесен за пакување за патување. Погодно е да вежбате ефикасно во секое време, каде било. Сите наши производи се темелно тестирани пред да ви пренесат. Секој опсег на отпор е изработен од природен латекс. Без разлика дали сте почетник или професионалец, ќе ги сакате нашите производи. Супер ефикасна опрема за клупа за печат, склекови, тренингот на градите, тренингот на рацете. Можете да го користите дома, училиште, салата или канцеларија. Започнете со тренингот сега, без оглед на локацијата. За разлика од традиционалната опрема за печат на тешки клупи, опсегот на отпор е супер лесен, компактен, преносен и лесен за пакување за патување. За вас е погодно да вежбате ефикасно во секое време, каде било. Сите наши производи се темелно тестирани пред да се испорачаат до вас. Секој опсег на отпор е изработен од природен латекс. Без разлика дали сте почетник или професионалец, ќе ги сакате нашите производи. Податоци за ефикасна опрема за клупи за печат, склекови, тренингот на градите, тренингот на рацете. Можете да го користите дома, училиште, салата или канцеларија. Поставете го тренингот сега, без оглед на локацијата. Спецификации : Функција : Body Application : Повлечете го Ropepackage Вклучен : 1* Обука за отпор Ропеиф Имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактира во рок од 24 часа и ќе ви даде задоволителен одговор.

Карактеристики

Производи во категоријата