.

.

Ajqa анти -магла леќа крпа за скијачки маски за очила за очила за очила за опсег на фотоапарати Телефонски екран

Ajqa анти -магла леќа крпа за скијачки маски за очила за очила за очила за опсег на фотоапарати Телефонски екран

DEN 2.00

Износ
Залиха

[Материјал за суперфинале велур] Екстремно мека, бесплатна гребење, сува крпа без иритирачки мирис, 100% безбеден. [Специјалната нано технологија] формираше анти-мастило слој на површината за да се спречи кондензацијата на пареата на површината на леќите. Анти -магла крпа никогаш нема да повреди никаква површина на леќи, без оглед со посебни третмани, како што се анти -сјај или преодна. [Мултифунккција] Применливо за леќи за очила, камера, екран, двогледи, очила, очила, очила за сонце, очила, безбедносни очила, штит за лице, двогледи, шлем, респиратори, очила за пливање, маски за нуркање, оптика, двогледи, ски и сноу плочи и повеќе . Лесно за чистење и спречување на површински магла. [Долготраен ефект] Секоја точна употреба може да трае 48 часа, крпа може да се користи повеќе од 700 пати, со запечатен пакет со високо квалитетен алуминиум кој е докажан со високо квалитетен алуминиум за преносна употреба. Анти-магла и анти-статичко : Трпаната е изработена од посебен материјал што може ефикасно да спречи магла и статичка електрична енергија, обезбедувајќи јасна и мазна површина на леќи. Широк спектар на апликации : Погоден за разни леќи, вклучително и ски -маски, очила, камери, опсези, очила и телефонски екрани. Повторно користење и издржлива : Платното може да се користи повеќе пати и е лесно да се исчисти, што го прави економичен избор. Компактен и преносен : Плаката е мала и лесна, што го олеснува носењето со себе во движење. Лесен за употреба : Едноставно избришете ги леќите со крпа за да отстраните магла или остатоци, без да оставите гребнатини или ознаки. Анти-магла и анти-статичко : Трпаната е изработена од посебен материјал што може ефикасно да спречи магла и статичка електрична енергија, обезбедувајќи јасна и мазна површина на леќи. Широк спектар на апликации : Погоден за разни леќи, вклучително и ски -маски, очила, камери, опсези, очила и телефонски екрани. Повторно користење и издржлива : Платното може да се користи повеќе пати и е лесно да се исчисти, што го прави економичен избор. Компактен и преносен : Плаката е мала и лесна, што го олеснува носењето со себе во движење. Лесен за употреба : Едноставно избришете ги леќите со крпа за да отстраните магла или остатоци, без да оставите гребнатини или ознаки. Типични апликации за третмани со леќи против магла вклучуваат очила за очила, очила за сонце, безбедносни очила и очила и безбедносни штитови. Решенијата против магла се исто така ефикасни за фрижидерот и вратата на замрзнувачот, прозорците, камерите и двогледи. Направете го вашиот свет појасен со крпи за леќи против магла AJQA. Нема потреба да се грижите за магла на вашите очила додека носите маски за лице , Влегување во рестав - пиете топло кафе/чај, носење шлем , итн.

Карактеристики

Производи во категоријата