.

.

CA0487 Света Библија 1611 Кралот Jamesејмс верзија кожа и силиконски паметен часовник лента за ленти за Garmin пристап S40, Forerunner 245/245/645/645, Venu Vivoactive Vivomove Size

CA0487 Света Библија 1611 Кралот Jamesејмс верзија кожа и силиконски паметен часовник лента за ленти за Garmin пристап S40,

DEN 2.00

Износ
Залиха

100% сосема нов и висок квалитет за пристапот Garmin S40, Forerunner 245/245 Music, Forerunner 645/645 Music, Venu, Venu SQ/SQ Music Edition, Vivo Active 3/3 музика, Vivomove, Vivomove 3/HR/Luxe/STYLE SIZE (20мм). Еко-пријателски меко силиконско јадро + надворешно печатено графичко пиво кожа, како и со брановидно внатрешно силиконско лице за подобар проток на воздух и искривување. Нетоксичен, без алергија, дише и удобно за носење. Затворање на метална тока за лесно носење или полетување. Идеална замена на лентата за часовници. CA0487 Света Библија 1611 Кралот Jamesејмс верзија кожа и силиконски паметен часовник лента за ленти за Garmin пристап S40, Forerunner 245/245/645/645, Venu Vivoactive Vivomove Size (20mm) Пакет Вклучен : 1x Watch Band (часовник не е вклучен).

Карактеристики

Производи во категоријата