.

.

Подиатрист Клиперси за нокти, вкоренети алатки за третман на нокти на нокти, алатки за професионална не'рѓосувачка челик и клипери за нокти на ноктите

Подиатрист Клиперси за нокти, вкоренети алатки за третман на нокти на нокти, алатки за професионална не'рѓосувачка челик и клипери

DEN 176.00

Износ
Залиха

【Клиперс за нокти на ноктите на поддијатрот】 Овој сет на педикир ќе помогне да се излечи вашата вкоренета нож на ногата и исто така да се одржи прилично ноктирање на нозете. Рачката што не се лизга го прави исклучително лесен за употреба и да се заврши работата без да се предизвика болка. 【Ажурирана рачка за нокти Nipper】 Направено од материјал што не се лизга и мек ABS, користејќи ергономска рачка, удобна, удобна, цврста, цврста и лесна за сечење. 【Клипер за нокти и датотека】 Посебно долго заоблено сечило може да ви помогне да ја исчистите раната, отстранувањето на пети, моќен и остар клипер чисто и непречено ги исекува вкоренетите нокти на ноктите или густата нокти. Датотеката може да ги направи вашите нокти непречено по третманот. 【Надградена двојна пролет】 Надградена без пролет или единечна пролет до двојна пролет за долготрајна употреба. Продолжете го својот сервисен живот. 【Преносен пакет】 Нашиот комплет за маникир за нокти е лесен за носење, тој е лесен и преносен, лесен за носење наоколу. Совршен подарок за вашето семејство и пријатели. Овие се многу цврсти алатки за да помогнат во нозете што не соработуваат. Веднаш помага во олеснување на болката од вкоренети нокти, додека исто така е и алатка за чистење што ги отстранува нечистотиите и остатоците скриени под ноктите за да ги одржите чисти и здрави, донесувајќи ги ноктите мазни и полирани без заглавени рабови. Овој преносен сет на маникир е додаток за патувања што на сите му требаат !! Карактеристики 1. Професионалните алатки ви помагаат да оставите подалеку од болката и непријатноста предизвикана од вкоренетата нож на ногата 2. Специјалното долго заоблено сечило може да ви помогне да ја исчистите раната, отстранувањето на пети, моќен и остар клипер чисто и непречено ги исекува вкоренетите нокти или густа нокти. 3. Мулти-пакувања ви овозможуваат да изберете слободно и да го олесните животот, а нејзината цена може да ве направи да се цени за парите. 4. Оваа алатка за нокти е изработена од хируршки нерѓосувачки челик, кој е без 'рѓа и безбеден без чуден мирис. Издржлив и лесен за чистење 5. Мало и лесен случај за патување го прави погодно да се носи, одлично за патувања на отворено и домашна употреба. 6. Идеален подарок за вашите пријатели и семејство кои страдаат од болка од вкоренети нокти.

Карактеристики

Производи во категоријата