.

.

WPYYI Очила Клип Лупа Рацете Слободен Главата Лупа Со Светлина и 3 Прилагодливи Леќи За Поправка

WPYYI Очила Клип Лупа Рацете Слободен Главата Лупа Со Светлина и 3 Прилагодливи Леќи За Поправка

DEN 1.67

Износ
Залиха

Со клип за лесна употреба со очила. 1,5 х, 2,5 х, 3,5 х повеќекратна моќност. Набљудување со транспарентна ЛЕД светлина. Три објективи со променлива моќност : 1,5 х, 2,5 х, 3,5 х. батериите не се вклучени за безбедност. Опис на производот : со клип за лесна употреба со очила1, 5x, 2.5 x, 3.5 x повеќекратно набљудување на моќноста со проѕирно LED светло три објективи со променлива моќност : 1.5 x, 2.5 x, 3.5 x Batteries кои не се вклучени за параметрите на безбедносниот производ материјал : извор на абслајт : LED светилки : 3 Magnification : 1.5 x, 2.5 x, 3.5 x Dimensions : вклучен е 70х33х40 mmpackage : 1 x лупа (други демо производи не се вклучени)известување : 1. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете 2-3% грешка.2. Поради различни монитори, бојата може да биде различна, ве молиме разберете.

Карактеристики

Производи во категоријата