.

.

Држач за далечински управувач Fanosy 360 степени + држач за далечински управувач со лак

Држач за далечински управувач Fanosy 360 степени + држач за далечински управувач со лак

DEN 1.33

Износ
Залиха

Совршена големина : Овој држач за далечински управувач е 7,4 "широк 7,4" висок и 5,3 "длабока, соодветна големина за да го ставите на кој било countertop без воопшто да се чувствувате надуени, исто како и декор за десктоп додатоци за жени мажи ;. 360 ° ротирачки далечински кади : Нашето складирање на далечински управувач доаѓа со лесна база на лесен за шини 360 °, обезбедувајќи ви лесен пристап за ставање или земање предмети, без разлика дали го ставате на каучот, фотелја, маса или каде било околу вашата куќа или стан ;. Декор за додатоци за десктоп : 5 оддели, совршено решение за складирање на разни далечински контролори за кабелска кутија, ТВ додатоци, Roku Streaming Stick, Apple TV, Fire TV, Soundbars.Etc. Ножици, телефон итн. биро, складирање на шминка на масата за облекување, Организирање на работната површина на домот ;. Совршена големина : Овој држач за далечински управувач е 7,4 "широк 7,4" висок и 5,3 "длабока, соодветна големина за да го ставите на кој било countertop без воопшто да се чувствувате надуени, исто како и декор за десктоп додатоци за жени мажи ;. Совршена големина : Овој далечински управувач Контролниот држач е 7,4 "широк 7,4" висок и 5,3 "длабока, соодветна големина за да го ставите на кој било countertop без воопшто да се чувствувате надуени, исто како и декор за десктоп додатоци за жени мажи;. Држач за далечински управувач од 360 степени + држач за далечински управувач со лак.

Карактеристики

Производи во категоријата