.

.

vvfelixl Слатка пченка бебешки крпи, бебе муслински мијалници за момчиња девојчиња, памучно бебе за лице за новороденчиња меки и апсорбирани 11,8 x 11,8 во, 5 пакувања бели

vvfelixl Слатка пченка бебешки крпи, бебе муслински мијалници за момчиња девојчиња, памучно бебе за лице за новороденчиња меки

DEN 2.33

Износ
Залиха

Мекост : Бебето за крпа на VVFELIXL е изработена од чист памук, мек и густ, што го прави одличен комплет за бања за мали деца. Апсорпција : Како абсорбенти за миење садови, направени со 100% органски памук за дишење, една од најпознатите апсорбирачки влакна на располагање. Разноврсна употреба миење со топла вода помала од 40 ℃; Не користете белило и други детергенти; Не е погодно за впивање долго време; Може да се пегла, а не да се исчисти.

Карактеристики

Производи во категоријата