.

.

Womenените со 2 парчиња облека поставува преголеми врвови на маици со велосипедисти со лекови за вежбање, спортски тренер, поставено со појас

Womenените со 2 парчиња облека поставува преголеми врвови на маици со велосипедисти со лекови за вежбање, спортски тренер, поставено

DEN 367.84

Износ
Залиха

Полиестер, памук. Големина на спортски сет : Проверете ги информациите за големината на левата слика пред да нарачате. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Облека поставена материјал : Направено од памук и полиестер. Меко и пријатно чувство, секси шик и енергичен стил. истегнат. Носењето на оваа симпатична летна облека ќе ви даде удобно чувство. Карактеристики на жените тренерки : 2 парчиња случајни сетови, слаби еластични влакна, екипаж-врат, маица со краток ракав, кратки панталони со високи половини, кратки панталони за каросерија, цврста боја со појас, маица со кратки ракави, атлетски, велосипедисти шорцеви, модни активни облеки. за избор. Модна мешавина : Преголемите врвови можат лесно да се совпаднат со здолниште, хеланки, слаби панталони, фармерки, шорцеви или пижама на АЛС. 2 парчиња комплети се совпаѓаат со патики, спортски чевли совршено. Occasion : Suitable for Daily, Street, Clubwear, Party, Casual, Hip hop, Music Festivals, Outdoor, Workout, Fitness, Running, Jogging, Work, Date, Shopping, Vacation, Office, Sports, Nightout, Club, Dancing, Hiking, Кампување, јога, салата, дневна облека, клупска облека, музички фестивали, вежбање, ноќ и др. Полиестер, памук. Големина на спортски сет : Проверете ги информациите за големината на левата слика пред да нарачате. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Облека поставена материјал : Направено од памук и полиестер. Меко и пријатно чувство, секси шик и енергичен стил. истегнат. Носењето на оваа симпатична летна облека ќе ви даде удобно чувство. Карактеристики на жените тренерки : 2 парчиња случајни сетови, слаби еластични влакна, екипаж-врат, маица со краток ракав, кратки панталони со високи половини, кратки панталони за каросерија, цврста боја со појас, маица со кратки ракави, атлетски, велосипедисти шорцеви, модни активни облеки. за избор. Модна мешавина : Преголемите врвови можат лесно да се совпаднат со здолниште, хеланки, слаби панталони, фармерки, шорцеви или пижама на АЛС. 2 парчиња комплети се совпаѓаат со патики, спортски чевли совршено. Occasion : Suitable for Daily, Street, Clubwear, Party, Casual, Hip hop, Music Festivals, Outdoor, Workout, Fitness, Running, Jogging, Work, Date, Shopping, Vacation, Office, Sports, Nightout, Club, Dancing, Hiking, Кампување, јога, салата, дневна облека, клупска облека, музички фестивали, вежбање, ноќ и др. Информативни материјали за производи : пријателски за кожата, мека и истегната. Сезона : пролет, лето, есен, зима; Цела сезона. Стил : Обичен, мек, секси, симпатичен, моден, спорт. Големина : Мал/Среден/голем/X-LARGE/XX-LARGE. Грижа за облека : машина за миење на машини или рака со ладна вода, виси или суво, без белило, без суво чисто.

Карактеристики

Производи во категоријата