.

.

Држач за четки за заби за миење на лислд, поставен креативен семеен пар дома држач за четкичка за заби, држач за миење на устата со две чаши

Држач за четки за заби за миење на лислд, поставен креативен семеен пар дома држач за четкичка за заби, држач за миење на устата

DEN 0.67

Износ
Залиха

Име на производот : Сет на држач за четки за заби со двојна чаша. Материјал за производи : ПП материјал. Големина на производот : 26.5x10x11,5 см. Боја на производот : Пинк. Големина на чашата : Долен дијаметар 6 см/висина 10,8 см. Име на производот : Сет на држач за четки за заби со двојна чаша. Материјал за производи : ПП материјал. Големина на производот : 26.5x10x11,5 см. Боја на производот : Пинк. Големина на чашата : Долен дијаметар 6 см/висина 10,8 см. Име на производот : држач за четки за заби со двојна чаша Поставен Производ Материјал : PP Material Product Големина : 26.5x10x1 1.5 CMProduct Боја : Големина на розово : Долна дијаметар 6см/висина 10.8cmproduct Карактеристики : 3 независни приклучоци за четка за заби, 1 независна позиција на заби, 2 утра. Користете материјали за да ве натераат безбедно и безбедно. 3 независни приклучоци за четки за заби, 1 независна положба за паста за заби, 2 чаши. 1* Сет на држачи за четки за заби (без четка за заби за заби) Белешка : Бидејќи е човечко мерење, има одредена грешка, ве молам простете ми, но тоа не влијае на употребата. Предметот може да биде малку поразличен од бојата прикажана на сликите. Без перфорации и лесен за инсталирање на дизајнот ја одржува вашата бања чиста и уредна.

Карактеристики

Производи во категоријата