.

.

3drose Откако и кажав шега дека нема реакција шише со црна слама вода, бело

3drose Откако и кажав шега дека нема реакција шише со црна слама вода, бело

DEN 0.33

Износ
Залиха

Направено од не'рѓосувачки челик. Превртете го плунката со отстранлива слама. Одговара на повеќето држачи за чаши, капацитет 21 унци. Не е наменета за машина за миење садови или микробранова употреба. Направено од не'рѓосувачки челик. Превртете го плунката со отстранлива слама. Одговара на повеќето држачи за чаши, капацитет 21 унци. Не е наменета за машина за миење садови или микробранова употреба. Слика со висок сјај, отпечатена директно на бела сјајна надворешна површина. Слика од обете страни. Бојата нема да работи или избледи со употреба. Препорачано миење на рацете.

Карактеристики

Производи во категоријата